با دستور استاندار گیلان صورت گرفت

پرونده سنگین کارخانه سیمان خزر به تعزیرات حکومتی ارسال شد

پرونده سنگین تخلف کارخانه سیمان خزر با دستور استاندار گیلان به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

پرونده سنگین کارخانه سیمان خزر به تعزیرات حکومتی ارسال شد

پرونده سنگین تخلف کارخانه سیمان خزر با دستور استاندار گیلان به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

به گزارش گیلان خبر از رشت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان عصر امروز در جلسه تمهید مقدمات اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها در این استان، اظهار کرد: موجودی تمام انبارها، سردخانه ها و مراکز ذخیره سازی استان موجود است.

علی منتظری به دریافت آمار موجودی انبارها به صورت ماهانه در گیلان اشاره کرد و افزود: تمام انبارهای استان دارای شناسه هستند و اگر فرمانداران به موارد مشکوکی برخورد کردند این وضعیت را به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کنند تا بررسی شود.

وی با تاکید بر استفاده از بازرسان افتخاری برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها در شهرستان ها، بیان کرد: دو هفته ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها بازرسان باید به صورت ضربتی عمل کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از ساماندهی ۱۰ هزار بازرس افتخاری در استان خبر داد و تصریح کرد: ناظران افتخاری گیلان در کشور نمونه هستند.

وی با بیان اینکه لیست ناظران افتخاری گیلان در اختیار فرمانداران گذاشته می شود، یادآور شد: با استفاده از ظرفیت ناظران افتخاری می توانیم وضعیت در دو هفته ابتدای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها را در حالت عادی داشته باشیم.

منتظری به وضعیت سیمان در گیلان اشاره کرد و افزود: انجمن سیمان کشور تصمیم به افزایش نرخ سیمان گرفته و سازمان حمایت از مصرف کنندگان با این تصمیم مخالفت کرده است.

این مسئول با اشاره به اینکه اختلاف بین انجمن سیمان کشور و سازمان حمایت از مصرف کنندگان تا امروز ادامه داشته است، تصریح کرد: پرونده سنگینی برای کارخانه سیمان خزر تهیه شده و نگران عواقب این پرونده هستیم.

 

* پرونده کارخانه سیمان خزر به تعزیرات حکومتی ارسال شد

محمدعلی نجفی استاندار گیلان نیز در جلسه مذکور تصریح کرد: نگران عواقب پرونده کارخانه سیمان خزر نباشید و پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

کد مطلب: 1

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر