وای‌فای شهری در تهران راه‌اندازی می‌شود

معاون شبکه شرکت مخابرات استان تهران گفت: زیرساخت های لازم برای ارائه اینترنت پرسرعت بی‌سیم (WIFI) در اماکن عمومی آماده شده و در ماه‌های آتی پوشش‌دهی آغاز می‌شود.

وای‌فای شهری در تهران راه‌اندازی می‌شود

گیلان خبر: رضا خلیلی معاون شبکه شرکت مخابرات استان تهران در نمایشگاه بین المللی الکامپ با اعلام راه‌اندازی وای‌فای شهری اظهار کرد: سفارش و طراحی سیستم IMS (مشابه WIFI) انجام شده است که مشتریان خانگی و تجاری با استفاده از آن می‌توانند به صورت همزمان از سایر سرویس‌ها از جمله سرویس آوای انتظار، کنفرانس صوتی و تصویری، سرویس One Number و ... نیز بهره مند شوند. 

 
وی درباره بسترهای جدید شرکت مخابرات استان تهران گفت: یکی از بسترهایی که واگذاری آن در سال جاری شروع شده است، ارائه بستر ترانسمیشن ( محیط انتقال ) نسل جدید با ظرفیت بالا است. 
 
معاون مخابرات تهران همچنین درباره ارائه سرویس IPTV گفت: بستر واگذاری این سرویس نیز در حال آماده سازی است و به محض آماده شدن به متقاضیان واگذار خواهد شد. 
 
وی درباره چالش های اخیر مخابرات برای توسعه تلفن ثابت گفت: شرکت مخابرات استان تهران برای توسعه بستر تلفن ثابت هیچ مشکلی ندارد و در حال حاضر بار مشکلات موجود در حوزه برون سازمانی است و باید تمامی تلاش خود را برای رفع آن طی مذاکراتی با سایر ارگان ها و نهادهای اجرایی انجام دهیم.

منبع: فرهنگ

 

کد مطلب: 11948

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر