نامه مدعی نیابت امام عصر به کاسیاس!

وی اعلام کرده که علت شکست تیم اسپانیا عدم تشرف دروازه‌بان این تیم «ایکر کاسیاس» به دین اسلام است!

نامه مدعی نیابت امام عصر به کاسیاس!

گیلان خبر: مدعی نیابت امام عصر(عج) در اظهارنظری مضحک ادعا کرده دو باخت اسپانیا و حذف این تیم از جام جهانی نتیجه سرکشی ایکر کاسیاس و عدم پذیرش دعوت این فرد مدعی بوده است!
به گزارش گیلان خبر به نقل از فارس، یکی از آفت‌های بزرگ در بحث فرقه‌گرایی، دخیل‌کردن خرافات به نام دین در روابط اجتماعی است. فرمولی که خروجی آن چیزی جز وهن شریعت مبین اسلام نیست.

با بالا گرفتن تب فوتبال با شروع مسابقات جام جهانی در برزیل، دکان‌داران انحرافی نیز بر این موج سوار شده و به دنبال شکار ماهی هستند.

در همین خصوص فردی که در فضای مجازی و در شبکه اجتماعی گوگل‌پلاس مدت‌هاست فعال بوده و هیچ‌گونه رقبتی از سوی مخاطبین به دست نیاورده است، با سوء استفاده از این فضای به وجود آمده به تبلیغ عقاید خرافی خود روی آورده است.

وی که خود را تنها نایب امام زمان(عج) معرفی می‌کند، در جدیدترین پست خود اعلام کرده که علت شکست تیم اسپانیا عدم تشرف دروازه‌بان این تیم «ایکر کاسیاس» به دین اسلام است!

وی اظهار کرده که در نامه‌ای قبل از شروع بازی‌ها، کاسیاس را به اسلام دعوت کرده و به او اعلام کردم اگر دعوت من را قبول نکند تبعات بدی برای وی و تیم اسپانیا به همراه خواهد داشت!

ناگفته نماند اسلام مدنظر این فرد با اسلام واقعی تفاوت‌های فاحشی دارد و به شدت تحریف‌شده و التقاطی است.

کد مطلب: 1244

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر