عاملان شهادت ماموران ناجا در ثلاث‌باباجانی تحت تعقیب هستند

فرمانده نیروی انتظامی درباره حادثه تروریستی ثلاث‌باباجانی در نقطه مرزی استان کرمانشاه که منجر به شهادت سه مامور نیروی انتظامی شد، گفت: در تعقیب اشرار هستیم.

عاملان شهادت ماموران ناجا در ثلاث‌باباجانی تحت تعقیب هستند

گیلان خبر : سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی  اظهار کرد: یک میلیون و 325 هزار معتاد در ایران وجود دارد و با احتساب خانواده‌هایشان 6 میلیون ایرانی درگیر اعتیاد هستند و علل بیشتر جرایم  مواد مخدر است.

وی با اشاره به اینکه در امر مبارزه با سرقت به ویژه سرقت‌های خرد شاهد روند رو به افزایش بودیم، گفت: با تشکیل قرارگاه‌های مبارزه با سرقت شاهدیم که سرقت در خرداد امسال نسبت به اردیبهشت 5 درصد کاهش داشته و قطعا در ماه‌های پیش رو نیز کاهش می‌یابد.

فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: پلیس به طور قاطع با افرادی که شئونات این ماه را رعایت نکنند، برخورد خواهد کرد.

سردار احمدی‌مقدم درباره حادثه تروریستی ثلاث‌باباجانی در نقطه مرزی استان کرمانشاه که منجر به شهادت سه مامور نیروی انتظامی شد، گفت: در تعقیب اشرار هستیم و اخبار تکمیلی بعد از منجر به نتیجه اعلام می‌شود.

فرمانده ناجا گفت: امنیت و آرامش موجود در آذربایجان شرقی در سایه همراهی مسئولان، تعامل مردم و تلاش کارکنان خدوم نیروی انتظامی حاصل شده است.

 

کد مطلب: 1286

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر