تقدیر زائرین و اهالی بقعه خواهر امام رشت از اصلاحات انجام شده در مسجد این بقعه

زائرین بقعه متبرکه خواهر امام رضا (علیه السلام) رشت، با پرده نوشته هایی از اقدامات اصلاحی انجام شده از سوی هیات امنای آستان مطهر خواهر امام رضا (علیه السلام) در این بقعه و مسجد مجاور آن تقدیر و تشکر کردند.

تقدیر زائرین و اهالی بقعه خواهر امام رشت از اصلاحات انجام شده در مسجد این بقعه

گیلان خبر: زائرین بقعه متبرکه خواهر امام رضا (علیه السلام) رشت، با پرده نوشته هایی از اقدامات اصلاحی انجام شده از سوی هیات امنای آستان مطهر خواهر امام رضا (علیه السلام) در این بقعه و مسجد مجاور آن تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش گیلان خبر چندی پیش افرادی با عنوان هیئت امنای مسجد خواهر امام اقدام به ایجاد تغییراتی در فضای مسجد مجاور بقعه متبرکه خواهر امام رضا (علیه السلام) رشت و تبدیل بخشی از فضای مسجد به دفتر اداری و کاری و جدا نمودن مسجد از حرم مطهر نمودند که موجب اعتراضات فراوانی در این زمینه شد.

پس از این اقدام و بر اساس استفتاء انجام شده از محضر رهبر معظم انقلاب و اعلام غیر شرعی بودن تغییرات صورت گرفته در فضای مسجد از سوی هیات امنای مسجد، هیات امنای استان مطهر خواهر امام رضا (علیه السلام) اقدام به اصلاح تغییرات غیر شرعی انجام شده در مسجد نمود که این اقدامات مورد استقبال و توجه زائرین، مجاورین و اهالی بقعه متبرکه قرار گرفت.

 

 

کد مطلب: 13335

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر