رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا اعلام کرد

بارش برف در بخش‌های شمالی، مرکزی و جنوبی کشور

رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا گفت: بیشتر محورهای شمالی، مرکزی و برخی استان‌های جنوبی کشور شاهد بارش برف است.

بارش برف در بخش‌های شمالی، مرکزی و جنوبی کشور

گیلان خبر: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا در رابطه با آخرین وضعیت جوی امروز گفت: در حال حاضر در اغلب محورهای بخش‌های شمالی، مرکزی و جنوبی کشور بارش برف آغاز شده است.

رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا در همین راستا افزود: در حال حاضر در اغلب محورهای استان آذربایجان شرقی و غربی،‌ اردبیل محور خلخال ـ‌ سمنان و گردنه آهوان، ارتفاعات کرج ـ چالوس،‌ محور کندوان ـ فیروزکوه و هراز شاهد بارش برف هستیم.

رحمانی تصریح کرد:‌ همچنین در حال حاضر در اغلب محورهای استان گیلان، البرز، تهران، بندرعباس، قزوین ـ کرج، بارش باران نیز ملاحظه می‌شود.

وی در رابطه با آخرین وضعیت ترافیکی نیز بیان کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین را در بخش ورودی و داخلی کلانشهرها را شاهد هستیم.

رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا با اشاره به انسداد محور زرآباد به چهارمحال بختیاری و بزمان به دلگان در همین استان اظهار داشت:‌ روز گذشته به علت بارش باران و. ظغیان رودخانه دو محور زرآباد به چهارمحال و بختیاری(ساعت 11:30) و محور بزمان به دلگان که روز (ساعت 12:30) مسدود شده اند که همچنان تلاش جهت بازگشایی آن ادامه دارد.


منبع: فارس

کد مطلب: 22363

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر