نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ۹۵ امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی پذیرش در رشته‌های تحصیلی متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۵ امروز منتشر می‌شود.

نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ۹۵ امروز اعلام می‌شود

گیلان خبر: حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی تعداد 6 هزار و 970 نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشته‌های تحصیلی متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از ساعت 20 امروز دوشنبه 4 بهمن بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی WWW.SANJESH.ORG قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمامی پذیرفته شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم و توجه به بند الف برگه راهنما که همزمان با اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد قبولی مراجعه کنند.

توکلی اظهار داشت: پذیرفته شدگان باید ابتدا برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان و مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزشی محل قبولی مراجعه کنند و در صورتی که برنامه زمانی خاصی از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعلام نشده باشد، پذیرفته شدگان باید در روزهای چهارشنبه 6 بهمن یا شنبه 9 بهمن برای ثبت نام به این مراکز مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شود چنانچه پیش از این در رشته‌های متمرکز قبول شده باشند قبولی آنان در رشته متمرکز قبلی لغو شده و باید منحصرا در رشته متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 ثبت نام کنند، با این گروه از افراد همچون دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای دوره‌های روزانه رشته‌های تحصیلی متمرکز و نیمه متمرکز یک نوبت از دو نوبت قبولی در نظر گرفته می‌شود.

توکلی تاکید کرد: پذیرفته شدگان در رشته‌های متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 چه  در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ثبت‌نام کنند یا ثبت نام نکنند، حق شرکت در آزمون سراسری سال 96 را ندارند.


منبع: فارس

کد مطلب: 22421

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر