دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه خبر داد

افزایش تراز آبی دریاچه ارومیه

دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه از افزایش تراز آبی دریاچه ارومیه خبر داد.

افزایش تراز آبی دریاچه ارومیه

گیلان خبر: فرهاد سرخوش اظهار داشت: تراز آبی دریاچه ارومیه طی ششم بهمن‌ماه سال‌جاری یک هزار و 270.55 سانتی‌متر گزارش شده است.

وی با اشاره به تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه سال گذشته، خاطرنشان کرد: تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه سال گذشته برابر با یک هزار و 270.44 سانتی‌متر بود.

دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه دو سال گذشته، یادآور شد: تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه دو سال گذشته نیز یک هزار و 270.59 سانتی‌متر گزارش شده است.

این مسؤول تراز آبی دریاچه ارومیه را در ابتدای سال زراعی گذشته را مورد اشاره قرار داد و گفت: تراز آبی دریاچه ارومیه در این بازه زمانی برابر با یک هزار و 270.08 سانتی‌متر اعلام شد.

سرخوش تراز آبی دریاچه ارومیه را ابتدای سال زراعی جاری را یک هزار و 270.54 سانتی‌متر گزارش کرد و گفت: تراز اکولوژیک دریاچه ارومیه یک‌هزار و 274.10 سانتی‌متر است.

دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه یادآور شد: تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت آبی دریاچه ارومیه به‌کار گرفته‌ایم و در این خصوص تلاش‌های خوبی می‌شود.

این مسؤول اظهار داشت: تراز آبی دریاچه ارومیه در ششم بهمن‌ماه امسال نسبت به تاریخ مشابه سال گذشته 11 سانتی‌متر افزایش یافته است.


منبع: فارس

کد مطلب: 22538

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر