مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:

177 کلاس در استان تهران میزبان مسافران تابستانی هستند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در تابستان امسال در راستای پذیرایی از مسافران تابستانی 21 پایگاه، 31 مدرسه و 177 کلاس در استان تهران آماده خدمات‌رسانی هستند.

177 کلاس در استان تهران میزبان مسافران تابستانی هستند

گیلان خبر: عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به آغاز فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران در فصل تابستان، اظهار داشت: اسکان فرهنگیان و مسافران شهرستان‌های استان تهران در تابستان 96 از تاریخ 25 خردادماه آغاز شده و تا 15 شهریور ماه، تمام پایگاه‌های اسکان در این استان آماده سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی به میهمانان هستند.

وی افزود: در تابستان امسال در راستای پذیرایی از مسافران تابستانی 21 پایگاه، 31 مدرسه و 177 کلاس در استان تهران پیش‌بینی شد.

فولادوند با اشاره به اینکه 93 کلاس ویژه و 84 کلاس نوع الف برای پذیرایی از مسافران تابستانی آماده شده‌اند، تصریح کرد: مراکز رفاهی شهرستان‌های استان تهران نیز به شکل مطلوب آماده سرویس‌دهی به مسافران در فصل تابستان هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: فرهنگیان و مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات و رزرو اینترنتی مدارس و مراکز آموزشی، رفاهی زیر پوشش طرح اسکان تابستانی این استان تا تاریخ 2 شهریورماه 96 به نشانی eskan.medu.ir مراجعه کنند.

مراکز اسکان شهرستان‌های استان تهران در تابستان سال گذشته میزبان 42 هزار و 72 نفر مهمان فرهنگی و غیر فرهنگی در این استان بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 28352

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر