ایجاد پویش «من خادم افتخاری مسجدمون هستم» ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور

همزمان با شروع فصل تابستان و پایان امتحانات دانش‌آموزان، پویش «من خادم افتخاری مسجدمون هستم» با همت مرکز رسیدگی به امور مساجد ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور راه‌اندازی شد.

ایجاد پویش «من خادم افتخاری مسجدمون هستم» ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور

گیلان خبر: به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، همزمان با شروع فصل تابستان و پایان امتحانات دانش‌آموزان، پویش «من خادم افتخاری مسجدمون هستم» با همت مرکز رسیدگی به امور مساجد ویژه دانش‌آموزان  سراسر کشور راه اندازی شد.

طرح خادمان افتخاری مساجد، طرحی است که به تازگی توسط مرکز رسیدگی به امور مساجد کلید خورده است و از همه دانش‌آموزان سراسر کشور دعوت می‌کند تا خادم افتخاری مسجد محله خود باشند و به مسجد محله خود خدمت کنند.

اهم مسئولیت‌هایی که می‌توانند دانش‌آموزان قبول کنند از جمله مسئولیت کتابخانه، اذان، اقامه، قرائت قرآن، دعا پس از نماز، کفشداری، پهن کردن سجاده‌ها، سیستم صوتی، برنامه‌ریزی و اجرای مناسبت‌ها، تزئینات و تبلیغات و زیباسازی مساجد، مسئولیت فنی مسجد (با توجه به تخصص دانش‌آموزان به خصوص رشته‌های فنی ) و .... است.

دانش‌آموزان در فصل تابستان می‌توانند از این فرصت طلایی استفاده کنند و با خدمت به مسجد محله خود، یکی از مشکلات مساجد کشور را به راحتی حل کنند و پیوندی محکم با مساجد کشور ایجاد کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در طرح خادمان افتخاری می توانند به مساجد محله خود مراجعه کنند تا علاوه بر خدمت به مسجد محله خود، گامی در جهت گشودن همیشگی درهای مسجد بردارند.

در این راستا پویشی با عنوان «من خادم افتخاری مسجدمون هستم» نیز راه‌اندازی شده است و دانش‌آموزان می‌توانند پس از شرکت در این طرح، عکس‌های خادمی خود را از طریق آدرس برنامه سروش:

http://sapp.ir/man_khademe_masjedam

اینستاگرام:

https://instagram.com/man_khademe_masjedemonam

 و تلگرام:

https://t.me/man_khademe_masjedam با ما به اشتراک بگذارند.


منبع: فارس

 

 

 

کد مطلب: 28635

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر