معاون عملیات یگان های ویژه ناجا خبر داد

اتخاذ تمهیدات لازم از سوی یگان ویژه برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع)

معاون عملیات یگان های ویژه ناجا از اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تامین امنیت و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع) خبرداد و گفت: هماهنگی‌های لازم با دستگاه های ذیربط در این راستا انجام شده است.

اتخاذ تمهیدات لازم از سوی یگان ویژه برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع)

گیلان خبر: سرهنگ محمد کرمی در بازدید از پایانه مرزی و جلسه زیرساخت های اربعین درمهران، بیان داشت: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش، تدابیر و اقدامات لازم برای امنیت و خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) پیش بینی شده و یگان ویژه با تمام قدرت از توان خود در این راستا استفاده می کند.

وی افزود: تمامی دستگاه‌ها از تمام ظرفیت‌های خود در کنار یگان ویژه برای خدمات‌ رسانی به زائران اربعین استفاده خواهند کرد که هماهنگی های لازم با سایر نهادها و اداره های ذیربط انجام شده تا خدمات دهی به زوار حسینی به صورت مناسب انجام شود.

سرهنگ کرمی با تأکید بر آمادگی یگان ویژه برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی(ع) و تسهیل تردد زوار، گفت: مصمم هستیم با همراهی و همکاری سایر نهادها و ارگان ها بهترین و بیشترین خدمات را امسال به زائران ارائه کنیم.

این مقام انتظامی ابراز امیدواری کرد: با تکمیل پروژه های مربوط به زیرساخت ها در استان ایلام به ویژه پروژه های راه سازی در مسیر ایلام به مهران، تردد زائران در اربعین حسینی با کمترین مشکل انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: یگان ویژه همزمان با حضور زائران اربعین حسینی(ع) در مهران با تمام توان و با آمادگی کامل و تجربه ای که از سال های گذشته در این ماموریت دارد ،با روحیه جهادی و علاقه مندی کامل با همه امکانات در امر تسهیل تردد و تامین امنیت کامل زوار خدمت رسانی می کند.

کرمی درخاتمه با اشاره به پیش بینی افزایش تعداد زائران در اربعین امسال، تصریح کرد: بایستی با توجه به زمان باقی مانده کلیه دستگاه ها نواقص و کمبودها را احصاء و در رفع آن ها اقدام کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29009

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر