سرپرست اداره‌کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش خبر داد

جزئیات ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد

سرپرست اداره‌کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، جزئیات ثبت‌نام اینترنتی پایه‌های اول، هفتم و دهم مدارس شاهد را اعلام کرد و گفت: در پیش‌ثبت‌نام پایه‌های اول و هفتم مدارس شاهد، رشد ۹ درصدی دیده می‌شود.

جزئیات ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد

گیلان خبر: محمدرضا رزاقی سرپرست اداره‌کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آمار پیش‌ثبت‌نام اینترنتی در مدارس شاهد، اظهار داشت: ثبت‌نام در پایه‌های اول دبستان، هفتم(اول متوسطه اول) و دهم(اول متوسطه دوم) به صورت اینترنتی انجام می‌شود که هم‌اکنون پیش‌ثبت‌نام‌های پایه‌‌های اول دبستان و هفتم انجام شده و پیش‌ثبت‌نام اینترنتی پایه دهم هنوز ادامه دارد.

وی به ظرفیت پایه اول دبستان مدارس شاهد اشاره کرد و گفت: در سطح کشور 1028 کلاس اول دبستان داریم و ظرفیت این پایه، 30 هزار و 792 نفر است که در ثبت‌نام اینترنتی، 62640 نفر نام‌نویسی کردند.

رزاقی اضافه کرد: در سال گذشته 57 هزار و 313 نفر برای پایه اول دبستان پیش‌ثبت‌نام کردند که رقم امسال نسبت به سال گذشته، رشد 9 درصدی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به ظرفیت پایه هفتم مدارس شاهد، افزود: در سطح کشور 1237 کلاس هفتم با ظرفیت 27 هزار و 110 نفر وجود دارد که در ثبت‌نام اینترنتی 97 هزار و 915 نفر نام‌نویسی کردند.

سرپرست اداره‌کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: در سال گذشته 89 هزار و 823 نفر برای پایه هفتم پیش‌ثبت‌نام کردند که رقم امسال نسبت به سال گذشته، رشد 9 درصدی را نشان می‌دهد.

وی به ظرفیت پایه دهم مدارس شاهد هم اشاره کرد و ادامه داد: در این پایه هم 1345 کلاس درس با ظرفیت 40 هزار و 350 دانش‌آموز وجود دارد که پیش‌ثبت‌نام این پایه تا 20 تیرماه به آدرس saja.medu.ir ادامه دارد.

رزاقی در خصوص نتایج ثبت‌نام مدارس شاهد گفت: مدارس شاهد بر اساس امتیازها، با خانواده‌های دارای بیشترین امتیاز تماس می‌گیرند تا آنها مدارک خود را ارائه دهند و در صورت تأیید مدارک توسط مدرسه، ثبت‌نام قطعی می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29060

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر