مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف شهرری مطرح کرد

برپایی کلاس‌های متنوع ویژه نوجوانان و جوانان در طرح نشاط معنوی

مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف شهرری با بیان اینکه طرح نشاط معنوی و برگزاری کلاس‌های مخصوص نوجوانان و جوانان مهم‌ترین برنامه‌های تابستانی این اداره اوقاف است، گفت: در این طرح اساتید مجرب در بخش‌های مختلف در کلاس‌ها حضور دارند.

برپایی کلاس‌های متنوع ویژه نوجوانان و جوانان در طرح نشاط معنوی

گیلان خبر: حسن خانی درباره مهم‌ترین برنامه‌های این اداره اوقاف در تابستان گفت: ویژه برنامه‌های مختلفی در اداره اوقاف شهرری برگزار شده که البته بخشی از آنها در ماه مبارک رمضان بوده که طرح ضیافت الهی مهم‌ترین آنها است.

وی درباره اهم برنامه‌های پیش روی تابستانی در اداره اوقاف شهرری افزود: اجرای طرح نشاط معنوی و برگزاری کلاس‌های مخصوص نوجوانان و جوانان ویژه برادران و خواهران، مهم‌ترین برنامه‌های ما است.

مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف شهرری در توضیح بیشتر تصریح کرد: در طرح نشاط معنوی، نوجوانان و جوانان می‌توانند در بقاع متبرکه ثبت‌نام کرده و از کلاس‌های متنوع قرآنی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی استفاده کنند ضمن اینکه اردوهای یک روزه هم در طرح نشاط معنوی برنامه‌ریزی شده است.

خانی در پایان خاطرنشان کرد: در کلاس‌های طرح نشاط معنوی اساتید مجرب در بخش‌های مختلف علوم دینی و قرآنی، معارف و ورزش دعوت شده‌اند که نوجوانان و جوانان می‌توانند با حضور در این کلاس‌ها از خدمات آن بهره‌مند شوند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29235

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر