سخنگوی شورای شهر تهران:

کشاندن بحث های تاریخ گذشته و بی اساس به رسانه ها شهروندان را متضرر می کند

سخنگوی شورای شهر تهران با یاداوری اینکه اعضای شورا سوگند یاد کردند تا منافع ملی و مردم را رعایت کنند، گفت: به رغم کمبود بودجه و عدم پرداخت سهم مترو سوگند یاد کردیم تا حرف زدن ها برای اغراض شخصی نباشد. ما همگی اکثرا مدیر یا مهندس هستیم و پروژه بزرگ انجام داده ایم و با سختی کار اشنا هستیم.

کشاندن بحث های تاریخ گذشته و بی اساس به رسانه ها شهروندان را متضرر می کند

گیلان خبر: رضا تقی پور در جلسه علنی امروز شورا با یاداوری اینکه نباید گزارش هایی که در خصوص یک پروژه در صحن شورا خوانده می شود تاریخ گذشته باشند یا از منابع رسمی تهیه نشده باشند، تصریح کرد: اینکه بحث های خام را به روزنامه بکشانیم تا حل شود، بی شک باعث می شود تا متضرر اصلی شهروندان هستند. برخی می خواهند ذهن شهروندان را برهم بزنند در حالیکه نباید سلیقه ای مطالب غیرفنی مطرح کنیم.

وی با اعلام اینکه مبنای تمامی اظهارنظرها باید گزارش رسمی و معتبر باشد، خاطرنشان کرد: امروز تعداد واگن ها بسیار کم است و افتخار دریافت واگن های معوقه را برای شورای بعدی گذاشته ایم.

سخنگوی شورا با یاداوری اینکه در پایان سال ۹۶ تهران باید ۴ هزار واگن داشته باشد اما امروز ۱۴۰۰ واگن داریم و ۶۶ واگن به زودی وارد خطوط می شود، ادامه داد: تاکنون دولت به متروی تهران نه پول داده و نه واگن.

تقی پور همچنین در خصوص اینکه شهرداری نباید کارهای ماه های اتی را قرارداد کند، بیان کرد: اگر این کارها قراردادی شده اند بی شک این کار بی عقلی است. نباید خودمان کار خودمان را ضایع کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29238

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر