مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف جنوب غرب تهران خبر داد

برپایی اردوهای متنوع درون‌ و برون‌شهری در طرح نشاط معنوی ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال

مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف جنوب غرب تهران گفت: کلاس‌های مذهبی، دینی، فرهنگی و زبان‌های خارجی در طرح نشاط معنوی در سال جاری ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال در نظر گرفته شده است.

برپایی اردوهای متنوع درون‌ و برون‌شهری در طرح نشاط معنوی ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال

گیلان خبر: حجت‌الاسلام سیدبهلول موسوی در مورد مهمترین برنامه‌های اداره اوقاف جنوب غرب تهران گفت: از اهم کارها و برنامه‌های این اداره اوقاف برنامه‌ریزی برای پر کردن ایام فراغت دانش‌آموزان و نونهالان در ایام تابستان است. 

وی افزود: باید به هر طریق ممکن، دانش‌آموزان، نونهالان، نوجوانان و جوانان را جذب و با برنامه‌های انگیزشی، متنوع و به روز تلاش شود تا ایام فراغت آنها با بهترین خدمات پر شود. 

مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف جنوب غرب تهران تصریح کرد:‌ امسال مانند سنوات گذشته، طرح نشاط معنوی با برنامه‌ریزی خاصی در امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می‌شود و تنها تغییر خاص صورت‌گرفته نسبت به سال‌های گذشته، در مورد جامعه هدف است که سال جاری این جامعه زیر 18 سال در نظر گرفته شده است. 

وی افزود: تلاش شده تا در طرح نشاط معنوی که در امامزادگان و بقاع متبرکه حوزه استحفاظی اداره اوقاف جنوب غرب تهران برنامه‌های متنوعی اجرایی شود و به همین دلیل می‌کوشیم تا قدم به قدم براساس منویات مقام معظم رهبری در جهت قطب فرهنگی شدن این اماکن مذهبی تلاش کنیم. 

حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: معنای قطب فرهنگی شدن آن است که جدای از سن و سال بتوانیم هر مشکل معنوی و خلأ فرهنگی خود را در اولین امامزاده و نزدیکترین بقاع متبرکه در محل زندگی خود جویا و ضمن ارائه آن مشکل، به مسئولان و کارشناسان آن را حل کنم. 

وی گفت: از تمام نوجوانان و جوانان دعوت می‌کنم تا با فراغ بال خاطر و ضمن اطمینان به خادمان خود در اداره اوقاف مشکلات معنوی و فرهنگی خود را مطرح و راه‌های رفع آن را پیدا کنند. 

مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف جنوب غرب تهران افزود: امسال طرح تابستانی نشاط معنوی به بهترین نحو ممکن و به شکل عالی و مدون برنامه‌ریزی شده و هم‌اکنون در حال برگزاری است که بر همین اساس اردوهای درون‌شهری، برون‌شهری، زیارتی و تفریحی در نظر گرفته است. 

مسئول فرهنگی ـ‌ اجتماعی اوقاف جنوب غرب تهران در پایان تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های مذهبی، دینی، فرهنگی و زبان‌های خارجی در طرح نشاط معنوی در سال جاری در نظر گرفته شده و به همین دلیل از جوانان و نوجوانان می‌خواهم تا ضمن حضور در امامزادگان و بقاع متبرکه از کلاس‌های متنوع برنامه‌ریزی شده استفاده و بهره ببرند. 


منبع: فارس

 

کد مطلب: 29391

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر