با حضور سردار مقیمی و امیری اصفهانی صورت گرفت

برگزاری نشست هم اندیشی سازمان تعزیرات حکومتی و ناجا در مشهد

نشست هم اندیشی سازمان تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی با حضور مهدی امیری اصفهانی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا به میزبانی سازمان تعزیرات برگزار شد.

برگزاری نشست هم اندیشی سازمان تعزیرات حکومتی و ناجا در مشهد

گیلان خبر: نشست هم اندیشی سازمان تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی با حضور مهدی امیری اصفهانی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در سالن جلسات سازمان قضائی نیروهای مسلح به منظور تبیین افزایش اقدامات مشترک و همچنین تعامل، همکاری و همدلی مضاعف برگزار شد.

مهدی امیری اصفهانی گفت: مسیر رسیدگی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک مسیر کوتاه و قاطع است و با این وجود اگر در رسیدگی های ما حقی تضییع شود، مسئولیت آن با ما است و یک بخش موثر در این مورد اقداماتی است که ضابطین و کاشفین دارند.

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری برای رشد و ترقی ضابطین و کاشفین در واقع سرمایه گذاری برای احقاق حقوق مردم است، گفت: با توجه به اینکه نیروی انتظامی یکی از وظایفش کشف قاچاق است و با توجه به کمبود نیروی انسانی و گستره کاری و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید به دنیال برخورد با منشا تخلفات باشیم.

امیری اصفهانی با تاکید بر لزوم رعایت احکام قانونی تصریح کرد:‌ رسیدگی باید توامان با کشف باشد و در کنار کشفیات بزرگ باید آرای متقن و رسیدگی قاطع داشته باشیم تا بتوانیم با پدیده شوم قاچاق مبارزه کنیم.

وی با اشاره به آثار مخرب قاچاق بر جامعه، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد کشف قاچاق های دانه درشت باشیم و روند گسترده کالای قاچاق را کنترل کنیم.

همچنین سردار مقیمی در این جلسه بر ضرورت استفاده از اطلاعات روز در کشف و رسیدگی به پرونده ها تاکید کرد و گفت: تعامل و ارتباط دوسویه سازمان تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی ضروری است چرا که سودجویی قاچاقچیان را از بین می برد.


منبع: فارس

کد مطلب: 29392

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر