هشدار فرماندار شمیرانات

گردشگران و مسافران در مسیر رودخانه‌ها توقف نداشته باشند

فرماندار شمیرانات با توجه به بارش‌های اخیر در سطح شهرستان‌،‌ گفت: مسافران و گردشگران در مجاورت رودخانه‌ها توقف نداشته باشند و در همین راستا نیز تمامی دستگا‌ه‌های خدماتی و اجرایی در آماده‌باش کامل هستند.

گردشگران و مسافران در مسیر رودخانه‌ها توقف نداشته باشند

گیلان خبر: عزت‌الله خانمحمدی اظهار داشت: در پی بارش‌های اخیر تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در سطح شهرستان در آمادگی کامل هستند.

وی بر لزوم مراقبت‌ و دقت شهروندان برای استقرار در مسیر رودخانه‌ها افزود: به لحاظ شدت بارش باران در سطح شهرستان شمیرانات به مسافران و گردشگران توصیه می‌شود ضمن احتیاط کامل درخصوص تردد در محورهای ارتباطی بخش‌های رودبار قصران و لواسانات و نیز ملاحظه وضعیت ساحلی رودخانه‌ها و رود دره‌ها، ارتفاعات و کوه‌های شمیرانات تمهیدات مناسب را اعمال کنند.

خانمحمدی افزود: با توجه به احتمال استمرار بارندگی درخواست می‌شود از نشستن در کناره‌ها و مسیر رودخانه‌ها و رود دره‌ها جداً اجتناب شود تا اینکه از هرگونه اتفاقات خسارت‌بار پیشگیری شود.

فرماندار شمیرانات، بیان داشت: احتمال ریزش سنگ و سنگ‌ریزه‌ها در برخی کوه‌ها و محورهای بخش رودبار قصران وجود دارد که باید با مراقبت بیشتری تردد صورت گیرد.

وی بیان داشت: در همین راستا شهرداری‌ها، دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در سطح شهرستان شمیرانات در حال آماده‌باش کامل هستند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 29434

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر