رئیس ششمین کنگره بین المللی راینولوژی مطرح کرد

ارائه جدیدترین دستاوردهای راینولوژی و جراحی پلاستیک

رئیس ششمین کنگره بین المللی راینولوژی با اشاره به ارائه جدیدترین دستاوردهای جراحی پلاستیک در این کنگره، گفت: جراحی نقایص مادرزادی سر و صورت و اختلالات خواب نیز در این کنگره بررسی می شود.

ارائه جدیدترین دستاوردهای راینولوژی و جراحی پلاستیک

گیلان خبر: ابولحسن قیصری با اشاره به برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت اظهار داشت: محورهای اصلی این کنگره شامل جراحی آندوسکوپی سینوس و قاعده جمجمه، جراحی پلاستیک صورت و بینی، جراحی نقایص مادرزادی سر و صورت و اختلالات خواب است.

وی افزود: این کنگره به صورت دو سالانه همواره با حضور پزشکان سرشناس، جراحان و اساتید دانشگاه‌های معتبر دنیا همچنین با حضور گسترده متخصصین داخل کشور اعم از متخصصین رشته های گوش و حلق وبینی، جراحان پلاستیک، متخصصین پوست، جراحان فک و صورت و سایر رشته های مرتبط برگزار می‌شود.

رئیس ششمین کنگره بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت گفت: در سال های اخیر مهمانان زیادی از کشورهای همسایه برای ارتقای سطح آموزشی خود در این کنگره شرکت کرده اند و برگزاری کنگره نتایج مفیدی برای آنان به همراه داشته است.

قیصری اضافه کرد: مباحث ششمین کنگره راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت طی سه روز در قالب سخنرانی، کارگاه های آموزشی و میزگرد برگزار می شود و آخرین دستاوردهای علمی دنیا، تجارب و پیشرفت حوزه های مختلف در چهار سالن توسط مهمانان خارجی و متخصصین داخلی به اشتراک گذاشته می شود.

وی ادامه داد: این امر فرصت مناسبی را برای همکاران کشور ما به وجود می آورد تا ضمن آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی دنیا از نظر علمی و تکتیکی به غنای کاری خود اضافه و در عین حال تجربه و مهارت های خود را ارائه تا در حضور اساتید بین المللی به نقد و بحث گذاشته شود.

قیصری گفت: من از همه پزشکان و متخصصین علاقمند و فعال در حوزه‌های مربوطه دعوت می کنم با شرکت گسترده در این همایش و ارسال مقاله وموضوع سخنرانی ما را در برگزاری ششمین کنگره راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت یاری کنند.

ششمین کنگره علمی بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت انجمن علمی راینولوژی ایران در ١ تا ٣ اذر ماه سال جاری سال در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30515

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر