نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

برخی اوقات علل ضعف یک وزارتخانه از ضعف وزیر است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینکه وزارت ورزش و جوانان نتوانسته در حوزه جوانان درست عمل کند، به این دلیل است که آیین نامه‌ها و اقدامات در ارتباط با این ادغام انجام نشده است.

برخی اوقات علل ضعف یک وزارتخانه از ضعف وزیر است

گیلان خبر: نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص احیای دوباره سازمان ملی جوانان گفت: سازمان ملی جوانان براساس یک منطق به وزارت ورزش و جوانان تبدیل شد. 

وی با بیان اینکه دولت مکلف بود آیین نامه‌هایی را در این زمینه تهیه کرده و الزاماتی را برای اجرایی شدن این خواسته پیگیری کند، اظهار داشت: نمی‌گویم برگشت دوباره سازمان ملی جوانان غلط است، اما اینکه یک وزارتخانه نتوانسته در حوزه جوانان درست کار کند به این دلیل است که آیین نامه‌ها و اقدامات در ارتباط با این ادغام انجام نشده است. 

پژمانفر ضعف مدیریت را دومین دلیل نپرداختن به مسائل جوانان در این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: گاهی ضعف مدیران ما را به سمت عوض کردن ساختاری می‌کشاند اما تغییر ساختار مشکلی را حل نخواهد کرد. 

وی وزارت صنعت، معدن، تجارت را نمونه بارز این ضعف دانست و اظهار داشت: وزیری که دارای اشتغالات بیرون از مجموعه کاری خودش بوده و شرایط جسمی و سنی خاصی دارد چطور می‌تواند به وظایف خود در سمت وزارت درست عمل کند. 

پژمانفر ادامه داد: برخی اوقات علل ضعف یک وزارتخانه از ضعف وزیر است، درخصوص معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان نمی‌توانیم بگوییم این وزارتخانه ناموفق بوده است چراکه ساختار جوانان در این وزارتخانه هنوز شکل نگرفته است. 


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30877

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر