اخطار به خودی‌ها

پول‌های کثیف و معامله برای انتخاب شهردار و معاونانش؟!

برخی از اصلاح طلبان اخطارهایی داده‌اند مبنی بر اینکه شنیده شده برای انتخاب شهردار و معاونانش معاملاتی در حال صورت گرفتن است.البته پایه این حرف و حدیث‌ها را خود شورایی‌ها نهادند، رأی به شهردار با کابینه‌اش یعنی دخالت در امور اجرایی.

پول‌های کثیف و معامله برای انتخاب شهردار و معاونانش؟!

گیلان خبر: این روزها بحث انتخاب شهردار تهران بسیار داغ است و گمانه زنی‌ها بسیاری در این باره صورت می گیرد.

شورای پنجم که همگی از اعضای لیست امید بودند و کرسی ها نظارت را گرفتند باید بزودی شهرداری برای تهران انتخاب کنند که به گفته خودشان پاکدست باشد.

گزینه های پیش رو برای شهرداری تهران در حال حاضر نجفی، مرعشی، مهرعلیزاده، افشانی، کولایی، بیطرف و شریعتمداری است.  البته بیطرف و شریعتمداری بر اساس شنیده ها در کابینه حضور می یابند والبته بیطرف قبلا هم انصراف خود را در فضای مجازی منتشر کرده هر چند که برخی شورایی ها به جد می گویند کسی انصراف نداده است.

البته شنیده شده رایزنی ها برای حضور یک کاندید دیگر هم در دستور کار است.

در بین گزینه ها فعلاً حضور نجفی در شهرداری تهران پررنگ تر است و همچنین شنیده شده لابی های گسترده ای در این باره صورت گرفته و همین امر نیز حواشی ایجاد کرده است. 

برگ دیگری از افتخارات شورای پنجم/ دخالت در انتخاب معاونین شهردار

بر اساس قانون شهردار تهران باید خودش معاونین و مدیرانش را انتخاب کنند و شورایی ها نباید در این زمینه ورود کنند اما این بار شورایی ها می خواهند به صورت مستقیم در انتخاب معاونان شهردار دخالت کنند و به صراحت اعلام کردند به شهردار و کابینه اش با هم رای می دهیم و این کار باعث بروز نگرانی ها شده است.

از گوشه و کنار شنیده می شود(در پست های توییتی برخی اصلاح طلبان) معاملاتی برای پست های شهرداری در حال صورت گرفتن است.

شهرداری تهران یک نهاد اجتماعی است وباید مسئولانش برای شهری با بیش از ۸ میلیون نفر جمعیت باید اقداماتی انجام دهند و رفاه شهروندان را فراهم کند و بهتر است شهرداری فارغ از مسایل سیاسی انتخاب شود و فردی انتخاب شود که به فکر مردم باشد نه مطامع سیاسی.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30880

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر