رئیس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش تهران خبر داد

جزئیات 60 پایگاه مجاز انتخاب رشته کنکور 96 شهر تهران+مشخصات

رئیس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: امسال 60 پایگاه مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری در شهر تهران راه‌اندازی شده است و 150 مشاور در این مراکز به داوطلبان برای انتخاب رشته، مشاوره تخصصی ارائه می‌کنند.

جزئیات 60 پایگاه مجاز انتخاب رشته کنکور 96 شهر تهران+مشخصات

گیلان خبر: علیرضا راه‌پیما رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه برای سهولت و امنیت دسترسی دانش‌آموزان، امسال 54 پایگاه مشاوره انتخاب رشته مجاز آزمون سراسری در شهر تهران، راه‌اندازی شده و 6 پایگاه نیز در آستانه راه‌اندازی است، اظهار داشت: 150 مشاور در این مراکز به داوطلبان برای انتخاب رشته، مشاوره تخصصی ارائه می‌کنند.

وی افزود: به این منظور کمیته‌های منطقه‌ای مرکب از کارشناسان مشاوره، کارشناسان فنآوری اطلاعات و ارزیابی عملکرد و کمیته برنامه‌ریزی پایگاه‌های مشاوره انتخاب رشته آزمون ورودی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال 96 در شهر تهران تشکیل شده است.

راه‌پیما به مراکز مشاوره اغواگر اشاره و تصریح کرد: اخبار وحشتناکی از مبالغ هنگفت و ناکارآمدی برخی مراکز مشاوره وجود دارد که لازم است به دانش‌آموزان نسبت به اقدامات آن مراکز اطلاع‌رسانی شود.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: مشاورانی که در مراکز مجاز تحت‌نظر آموزش و پرورش به کار مشغول هستند در طول سال به طور مستقیم با دانش‌آموزان و خانواده‌ها ارتباط داشته و به خصوصیات آنها آشنا هستند و در نتیجه بهترین راهنمایی را برای انتخاب رشته به آنها ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه هزینه پایینی در قیاس با مراکز مشاوره آزاد برای این امر پیش‌بینی شده است، گفت: برای داوطلبان متقاضی، به ازای مشاوره و راهنمایی تخصصی در مناطق 15، 16، 17، 18 و 19 تهران مبلغ 90 هزار تومان و برای سایر مناطق، مبلغ 110 هزار تومان تعیین شده است و فرزندان خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و فرهنگیان از تخفیف 40 درصدی برخوردار هستند.

راه‌پیما ساعت کار این مراکز را 8 و 30 دقیقه صبح تا 16 عصر عنوان کرد و بیان داشت: داوطلبان برای هماهنگی و رفع مشکلات احتمالی می‌توانند با شماره تلفن 53-66956452 تماس بگیرند.

اطلاعات مراکز مجاز مشاوره انتخاب رشته شهر تهران

فایل پی‌دی‌اف این اطلاعات را می‌توانید دانلود کنید.

 اطلاعات مراکز مجاز مشاوره شهر تهران اطلاعات مراکز مجاز مشاوره شهر تهران


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30882

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر