حاشیه های جلسه منتخبین شورا برای انتخاب شهردار

از تلگرام بازی شورایی‌ها تا شهرداری که از قبل انتخاب شده است

جلسه منتخبین شورا برای انتخاب شهردار آینده تهران حواشی داشت. در این جلسه مرعشی به خنده گفت: شما ما را سر کار گذاشتید و ما را دعوت کردید اینجا و می خواهید به کس دیگر رای بدهید!

از تلگرام بازی شورایی‌ها تا شهرداری که از قبل انتخاب شده است

گیلان خبر: در جلسه امروز منتخبین پنجمین دوره اسلامی شورای شهر تهران نامزدهای شهرداری تهران برنامه های خود را تشریح کردند.

در حاشیه تشریح برنامه های مرعشی، محمد سالاری خطاب به مرعشی گفت: حضور شما برای شهرداری تهران چقدر جدی است؟ زیرا ظرفیت شهردار شدن را دارید؟

و همچنین محمد علیخانی دیگر منتخب شورا گفت: شما چون شوخ هستید و همه را سر کار گذاشتید.می خواهم ببینم الان هم سر کار هستیم؟

علیخانی گفت: شما 20 رای دارید با توجه به برنامه هایتان اگر این حضور جدی باشد اولویت ما برنامه هاست.

 

که مرعشی در پاسخ آنها گفت: شما ما را سر کار گذاشتید و ما را دعوت کردید اینجا و می خواهید به کس دیگر رای بدهید!

محسن هاشمی منتخب دیگر شورای پنجم با اشاره به برنامه های مرعشی گفت: دیروز در برابر برنامه های آقای نجفی گفتیم لذت بردیم، اما در برابر شما باید بگوییم به برنامه های شما افتخار می کنیم.

همچنین در حاشیه جلسه مرعشی از نامزدی شهرداری تهران انصراف داد و گفت که رای من نجفی است.

همچنی خلیل آبادی منتخب دیگر شورای پنجم گفت: بعد از ظهر امروز برای جمع بندی نهایی تشکیل جلسه می دهیم و شاید امروز شهردار انتخاب نشود.

هنگامی که مهرعلیزاده در حال توضیح برنامه هایش برای شهرداری تهران بود تعدادی از منتخبین پنجمین دوره شورا در حال تلگرام بازی بودند و اخبار برای یکدیگر رد و بدل می کردند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31152

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر