در نامه رؤسای هیأت مدیره‌ نظام پرستاری به وزیر بهداشت اعلام شد

آمادگی جامعه پرستاری جهت تحقق اهداف نظام سلامت

رؤسای هیأت مدیره‌ نظام پرستاری طی نامه‌ای به به وزیر بهداشت آمادگی جامعه پرستاری را جهت تحقق اهداف نظام سلامت اعلام کردند.

آمادگی جامعه پرستاری جهت تحقق اهداف نظام سلامت

گیلان خبر: رؤسای هیأت مدیره‌ نظام پرستاری طی نامه‌ای به به وزیر بهداشت آمادگی جامعه پرستاری را جهت تحقق اهداف نظام سلامت اعلام کردند که جزئیات آن به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر هاشمی

وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی

خداوند را شاکر و سپاسگزاریم که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با درک صحیح از خواسته‌های بر حق مردم شریف ایران رضایت عمومی جامعه از برنامه های جنابعالى در حوزه سلامت با رای بالا اعتماد به حضرتعالى بار دیگر بر عزم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اولویت بخشی به سلامت به عنوان یک حق عمومی تاکید کردند.

این رای بالای نمایندگان محترم، اعتماد ریاست محترم جمهوری، علما و همه مسئولین پشتوانه گران‌سنگی برای ارائه خدمت در این عرصه خطیر است تا ان شاالله کشور ایران اسلامی پیشرو در منطقه و جهان در عرصه ارائه خدمات سلامت منطبق با نیاز مردم و با هزینه قابل پرداخت برای همه آحاد ملت باشد.

ما روساى هیات مدیره‌هاى نظام پرستارى ب‌عنوان نمایندگان جامعه پرستاری در اقصی نقاط کشور ایران عزیز ضمن تقدیر از شما بخاطر دستاوردهاى ارزشمند درحوزه مراقبت‌هاى پرستارى درچهارسال اول، همچون دولت یازدهم آمادگی جامعه شریف پرستاری ایران اسلامی را جهت تحقق اهداف نظام سلامت در دولت دوازدهم نیز اعلام می داریم و امیدواریم دراین دوره نیز با تداوم دستاوردهاى پرستارى و رفع موانع خدمتی برای حضور بیشتر؛ موثر تر و با انگیزه تر پرستاران در این دوره ؛ نوع همکاری‌هاى متقابل بیشتر و بیشتر شود. از خداوند منان برای جنابعالی و دست اندرکاران حوزه سلامت آرزوی توفیق و سلامت روز افزون داریم.

رؤسای هیات مدیره‌های نظام پرستاری:

تبریز، کرمان، شهرکرد، کرمانشاه، بندرعباس، زاهدان، گرگان، بجنورد، بیرجند، آبادان، همدان، یاسوج، سمنان، سبزوار، زابل، ایرانشهر، بم، زرند، جیرفت،رفسنجان، نجف آباد،لنجان، قروه، مراغه، لاهیجان، شیروان، خرمشهر، شادگان، ماهشهر، بهبهان ، دزفول، شوشتر، لار، مهاباد،گچساران، دهدشت، بناب، گناباد، قاین، تربت حیدریه، کاشمر، خواف، بابلسر، دامغان، فسا،جهرم، مرودشت،کازرون، ملایر، نهاوند،تویسرکان، تایباد ،بروجن، لردگان،بندرلنگه،سلسله و دلفان، چابهار، بافت، بابل، دشتستان


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31972

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر