معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان:

برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها دنبال بسترسازی هستیم

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور زنان در استادیوم‌ها از مطالبات جامعه است، ما هم برای پاسخگویی به این نیاز خود را موظف می‌دانیم، اما این به معنای بی گٌدار به آب زدن نیست.

برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها دنبال بسترسازی هستیم

گیلان خبر: فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان از تلاش این وزارتخانه برای هموار کردن ورود زنان به ورزشگاه‌ها گفت و تصریح کرد: حضور زنان در ورزشگاه‌ها از مطالبات جامعه است، ما هم برای پاسخگویی به این نیاز خود را موظف می‌دانیم.

وی با بیان اینکه تلاش برای ورود زنان به استادیوم‌ها به معنای بی‌گدار به آب زدن نیست، اظهار داشت: ما برای رسیدن به این خواسته عمومی استراتژی و برنامه‌ریزی‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.

محمدیان با تأکید بر اینکه پاسخگویی به این نیاز نیازمند صرف زمان و بسترسازی است گفت: به همین جهت حضور زنان در بازی فوتبال ایران ـ سوریه منتفی است.

به گفته معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان حدود 8 هزار باشگاه در سراسر کشور به بانوان خدمات ورزشی ارائه می‌دهند. اما این معاونت در پی گسترش تعداد ورزشگاهها و ترغیب بخش خصوصی است.

وی در خصوص مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی در صورت ورود بانوان به ورزشگاه‌ها نیز خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات نیازمند تخصص است و به این تخصص مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی می‌گویند.

وی ادامه داد: ما در حال آموزش یک گروه کاری برگزارکننده مسابقات هستیم و از دوستداران ورزش می‌خواهیم به ما اجازه دهند در محیطی دور از هیاهو و منطقی پیش برویم، تا بتوانیم شرایطی مناسب حضور بانوان فراهم کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31986

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر