ممکن است مسافر بعدی سرطان ما باشیم

باید لحظه ای توقف کنیم؛ ممکن است مسافر بعدی سرطان ما باشیم.

ممکن است مسافر بعدی سرطان ما باشیم

گیلان خبر: مؤسسه خیریه سمر بیش از 10 سال است که با هدف حمایت جامع کیفی (جسمی، روحی، رفاهی) از بیماران مبتلا به سرطان بالای 14 سال فعالیت می‌کند.

در خانه امید سمر عشق و آسایش هست تا پناهجویانش فقط به سلامتی فکر کنند و از اینکه به سلامتی نزدیک می‌شوند خوشحال باشند. خوشحالی آنان نه فقط قلبشان را روشن می‌کند بلکه قلب کودکانی شاد می‌شود که روزهای کودکی‌شان را با ترس بزرگ و دلخراش از دست دادن پدر و مادرانشان از دست می‌دهند، شاید برای کودکی که این ترس را ندارد، این دلهره بی‌معنی باشد.

باید لحظه ای توقف کنیم؛ ممکن است مسافر بعدی سرطان ما باشیم...

گاهی باید در درون خود سفر کنیم و در این سفر از خود بپرسیم من چقدر در برابر بیمار مبتلا به سرطان مسئولم تا نجات پیدا کند؟ شما مسئول درمان، نجات یا شفای او نیستید اما کمک‌ها و حضورهای کوچکتان می‌تواند کنار هم برجی برای آسایش آنان بسازد.

یکبار دیگر از شما دعوت شده که به خانه امید سمر بیایید و از بیماران مبتلا به سرطان حمایت کنید.

چهاردهمین بازارچه خیریه سمر به رسم هر سال برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در راه است، بازارچه ای که در آن همه چیز سالم است از غذا و لباس و... تا افرادی که برای خدمت به پناهجویان راه سلامتی همت کردند.

چهاردهمین بازارچه خیریه سمر در تاریخ بیستم تا بیست و چهارم شهریور ماه 1396 به آدرس خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، خیابان وارسته، نبش کوچه کابلی، خانه امید سمر برپا می‌شود.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 32098

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر