دانش‌آموزان برگزیده کنکور با خدمت به ایران می‌توانند سرمایه اجتماعی کشور شوند

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خطاب به برگزیدگان کنکور ۹۶ گفت: شما می‌توانید با خدمت به کشور همچون پروفسور حسابی جزو سرمایه‌های اجتماعی ایران شوید.

دانش‌آموزان برگزیده کنکور با خدمت به ایران می‌توانند سرمایه اجتماعی کشور شوند

گیلان خبر: مراسم تقدیر از دانش‌آموزان افتخارآفرین کنکور سراسری 1396 با حضور  علی زرافشان معاون آموزش متوسطه، عباسعلی باقری مدیر کل آموزش و پرورش تهران و جمعی از مسئولان مربوطه صبح امروز در مدرسه شاهد هفت تیر منطقه 7 تهران برگزار شد.

در این مراسم باقری اظهار کرد:  برخی افراد در زندگی شخصی و اجتماعی خود بسیار بزرگ هستند  و با وجود موفقیت‌های فراوان جزو سرمایه‌های اجتماعی کشور محسوب می‌شوند یعنی از خودشان می‌گذرند و برای جامعه اثرگذار هستند.

وی افزود: افرادی که جزو سرمایه‌های اجتماعی کشور هستند اقدام به تولید ثروت و سرمایه می‌کنند و افراد موفقی که بخشی از عمر خود را صرف منافع جامعه می‌کنند ماندگار خواهند شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مرحوم مریم میرزاخانی یکی از سرمایه‌های اجتماعی کشور بود که در ماه‌های اخیر وی را از دست دادیم؛ او در مدرسه فرزانگان  منطقه‌ شش تهران رشد کرده بود؛ پروفسور حسابی نیز که در جهان نام ایران را مطرح کرد جزو سرمایه‌های اجتماعی کشور محسوب می‌شد.

باقری با اشاره به اینکه 17 رتبه برتر  از 50 رتبه برتر کنکور مربوط به تهران است، اظهار کرد: برگزیدگان کنکور می‌توانند با خدمت به کشور جز سرمایه‌های کشور محسوب شوند.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 32378

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر