در بازدید قاضی عسکر از بیمارستان صحرایی هلال احمر عنوان شد

ارائه خدمت ۸۵ مجموعه پزشکی در عرفات به حاجیان ایرانی

در بیمارستان صحرایی ایرانیان در عرفات؛ 85 مجموعه پزشکی در حالی خدمات ارائه کردند که به گفته معاون مرکز پزشکی حج و زیارت حدود 1100 نفر مراجعه کننده داشته‌اند که 6 نفر از آنها برای ادامه درمان به بیمارستان مکه منتقل شدند.

ارائه خدمت ۸۵ مجموعه پزشکی در عرفات به حاجیان ایرانی

گیلان خبر: حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر در این بازدید در جریان آخرین اقدامات پزشکی؛ خدمات بهداشتی و درمانی که به زائران ارایه می‌شود؛ قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت همچنین از بیماران در این مرکز عیادت و احوالپرسی کرد و سلامتی هر چه سریعتر بیماران را از درگاه ایزد منان مسئلت کرد.

پیرحسین کولیوند معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در خصوص این بازدید گفت:‌ نماینده ولی فقیه بر ضرورت تلاش همه جانبه برای خدمت رسانی بیشتر به ضیوف الرحمن تاکید کرد.

وی گفت: در بیمارستان صحرایی ایرانیان در عرفات؛ 85 مجموعه پزشکی خدمات ارایه می‌کنند.

وی افزود: از بامداد امروز تا کنون حدود 1100 نفر مراجعه کننده داشته‌ایم که فقط 6 نفر آنها برای ادامه درمان به بیمارستان مکه مکرمه منتقل شدند.

کولیوند گفت که عمده مراجعه کنندگان در زمینه مشکلات قلبی؛ ریوی و گرفتگی عضلات و بعضا گرمازدگی بوده است.

وی گفت:‌ یکی از بیماران هم که قبلا مورد عمل جراحی قرار گرفته بود؛ با بهبود نسبی حال عمومی‌اش؛ هم اکنون تحت نظر پزشکان ایرانی است و برای انجام اعمال آماده می‌شود.

در بازدید نماینده ولی فقیه از بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر در سرزمین عرفات؛ سید علی مرعشی رییس مرکز پزشکی حج و زیارت نیز حضور داشت.

امسال 570 پزشکی و کادر پزشکی برای ارائه خدمات به زائران کشورمان به سرزمین وحی سفر کرده‌اند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32696

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر