معاون شهردار تهران خبر داد

تخفیف ۴۰ درصدی اقلام مورد نیاز هیئات در نمایشگاه عطرسیب

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه ۵ هزار قلم کالا اعم از اقلام صوتی، مواد غذایی و ... در پانزدهمین نیشگاه عرضه خواهد شد گفت: کالاهای ارائه شده از تخفیف ۲۰ الی ۴۰ درصدی بهره‌مند هستند.

تخفیف ۴۰ درصدی اقلام مورد نیاز هیئات در نمایشگاه عطرسیب

گیلان خبر: مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب در بوستان ولایت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز 20 شهریورماه به مدت 10 روز (30 شهریورماه) برقرار خواهد بود.

وی تصریح کرد: نمایشگاه امسال تفاوت‌هایی را نسبت به سال‌های گذشته داشته به طوری که به حوزه فرهنگی توجه بیشتری شده است.

معاون فرهنگی-اجتماعی شهرداری تهران از ارائه 5 هزار قلم کالا اعم از مواد غذایی، لوازم صوتی، پرچم و ... در پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب اشاره کرد و گفت: این اقلام در 253 غرفه به مراجعه‌کنندگان و هیئت‌ها ارائه می‌شود.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه امسال نیز کارت‌های ویژه‌ای برای توزیع اقلام در بین هیئات و مساجد در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: رقم این کارت‌ها متفاوت و براساس نوع هیئت‌ها(دائم، غیردائم و مسجد) پیش بینی و از یکصد هزار تا بالاتر از 400 هزار تومان است.

عبداللهی از تخفیف 20 الی 40 درصدی اقلام مورد نیاز هیئات مذهبی در پانزدهمین نمایشگاه عطرسیب خبر داد و گفت: توزیع کارت‌ها بین هیئات مذهبی آغاز و این کارت‌ها تا پایان شهریورماه اعتبار دارد.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 33501

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر