سرپرست سازمان اورژانس کشور:

14 هزار نیروی اورژانس در ایام تاسوعا و عاشورا آماده خدمت‌رسانی هستند

سرپرست سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه در ایام تاسوعا و عاشورا 14 هزار نیروی اورژانس در حالت آماده‌باش هستند، گفت: 33 بالگرد در کل کشور مراسم تاسوعا و عاشورا را پوشش می‌دهند.

14 هزار نیروی اورژانس در ایام تاسوعا و عاشورا آماده خدمت‌رسانی هستند

گیلان خبر: پیرحسین کولیوند با اشاره به تمهیدات ویژه اورژانس برای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: سازمان اورژانس کشور به منظور پوشش مراسم تاسوعا و عاشورا  14 هزار نیرو را در سراسر کشور بسیج کرده است که خدمات مطلوب و در خور شانی به مردم و نیازمندان فوریت های پزشکی ارایه شود.

وی با بیان اینکه در تهران نیز 164 پایگاه اورژانس در حالت آماده‌باش کامل هستند، افزود: یک فروند بالگرد اورژانس هوایی در تهران نیز با شعاع عملیاتی 150 کیلومتر طی دو روز تاسوعا و عاشورای حسینی در آماده‌باش است.

سرپرست سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: در 33 پایگاه اورژانس هوایی در سراسر کشور نیز 33 بالگرد امدادی برای پوشش دو روز تاسوعا و عاشورای حسینی در حالت آماده باش هستند.

وی گفت: در سراسر کشور چهار هزار و 600 آمبولانس و 230 موتور لانس نیز برای روزهای تاسوعا و عاشورا در حالت آماده باش هستند.

کولیوند تاکید کرد: همچنین از این تعداد موتورلانس 200 دستگاه در تهران و 30 دستگاه در شهرستان های تهران خدمت دهی می کنند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور ابراز داشت: از شهروندان و هموطنان عزیز می‌خواهیم که در زمان ماموریت‌های پرسنل خدوم اورژانس همکاری ویژه‌ای برای بازگشایی مسیرهای تردد داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای با شماره 115 مرکز اورژانس تماس بگیرند.

کولیوند تصریح کرد: بالابردن توانایی کارکنان و پرسنل اورژانس یکی از اولویت های ما بوده‌است که تاسوعا و عاشورای امسال دو هزار نیرو به تعداد پرسنل اورژانسی برای خدمت دهی در این دو روز نسبت به سال گذشته اضافه شده است.

وی در پایان گفت: امیدواریم که مردم ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان را بدون وقوع حادثه سپری کنند؛ در عین‌حال نیروهای اورژانس نیز در کمال دقت و هوشیاری آماده خدمت‌دهی و انجام ماموریت های ویژه این ایام هستند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 34915

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر