توزیع مرحله دوم لوزام‌التحریر به دانش‌آموزان معلول

دومین مرحله از توزیع لوازم التحریر به ۵۰۰ دانش آموز معلول با حضور معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران و رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران برگزار شد.

توزیع مرحله دوم لوزام‌التحریر به دانش‌آموزان معلول

گیلان خبر: دومین مرحله از توزیع لوازم تحریر به دانش آموزان معلول تهرانی در راستای حمایت از تحصیلی این قشر از جامعه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور محمدرضا اسدی، معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران، علی همت محمودنژاد رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران و جمعی از خیرین برگزار شد، به 500 دانش‌آموزان معلول لوازم التحریر اهداء  شد.

اسدی معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران ضمن تاکید بر تکریم معلولان در جامعه بیان کرد: باید تلاش کنیم شرایط تحصیلی دانش آموزان معلول در همه سطوح فراهم شود.

وی با اشاره به مناسب سازی مدارس برای حضور معلولان گفت: در این زمینه باید وزارت آموزش و پرورش ورود جدی را داشته باشد.

محمود نژاد رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران نیز در این مراسم بیان کرد: انجمن معلولان در طول سال برنامه‌های ویژه ای را برای معلولان برگزار می‌کند.

وی به برگزاری اردوهای زیارتی، تفریحی و سیاحتی ویژه معلولان اشاره کرد: این اردوها به صورت مستمر در طول سال برگزار می‌شود ضمن اینکه معلولان مبلغی را پرداخت نمی‌کنند.

مرحله نخست توزیع لوازم التحریر به دانش آموزان معلولان همزمان با آغاز سال تحصیلی و با مشارکت خیرین رسانه‌ای برگزار شده بود.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 34984

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر