تردد و توقف خودروهای سنگین در شهر تهران ممنوع شد

توصیه پلیس پایتخت به عزداران حسینی و هیئات مذهبی برای روز عاشورا

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با توصیه به عزاداران حسینی و هیئات‌ مذهبی در روز عاشورا، از ممنوعیت تردد و توقف خودروهای سنگین در شهر تهران طی امروز و فردا خبر داد.

توصیه پلیس پایتخت به عزداران حسینی و هیئات مذهبی برای روز عاشورا

گیلان خبر: سرهنگ حسن عابدی با اشاره به آماده باش 100 درصدی پلیس راهور تهران بزرگ در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار کرد: همکاران ما به طور کامل در مراسم این روزها و شب‌ها حضور داشته و پوشش ترافیکی این مراسم را عهده‌دارند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد:‌ با توجه به حضور دسته‌های عزاداری و هیئات در معابر شهر تهران در روزها و شب‌های تاسوعا و عاشورا، تردد و توقف تمام وسائل نقلیه سنگین در معابر شهر تهران ممنوع اعلام شد و متخلفان 90 هزار تومان جریمه خواهند شد.

وی با بیان اینکه طی امروز و فردا در برخی موارد ممنوعیت تردد در معابر خاصی از جمله خیابان خیام و چهارراه گلوبندک اعمال خواهد شد ادامه داد: لازم است تا شهروندان و عزاداران حسینی که قصد حضور در هیئات و دسته‌های عزاداری در محدوده بازار، امام زاده‌ها و سایر محل‌های پرتجمع عزاداران را دارند، از آوردن خودروهای شخصی خود به این محدوده جداً اجتناب کنند.

عابدی با بیان اینکه لازم است تا رانندگان در شب‌ها توجه بیشتری به عابران پیاده داشته باشند گفت: به هیئات‌های عزاداری حسینی نیز توصیه شده تا حین تردد دسته‌های عزاداری خود از مسدود کردن معابر خودداری کنند و با ماموران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 35008

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر