فرمانده یگان های ویژه ناجا خبر داد

تدابیر یگان ویژه به منظور تسهیل تردد زائران در مرز مهران

فرمانده یگان های ویژه ناجا از تدابیر و اقدامات کارشناسی شده این یگان به منظور تسهیل تردد زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران خبر داد.

تدابیر یگان ویژه به منظور تسهیل تردد زائران در مرز مهران

گیلان خبر: سردار حسن کرمی در حاشیه برگزاری اختتامیه نخستین دوره مسابقات قویترین مردان نیروی انتظامی در یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) اظهار داشت: با توجه به تجربیات حضور نیروهای یگان‌های ویژه در خدمت رسانی و مردم یاری، رضایت‌مندی زائران اباعبدالله الحسین(ع) از اولویت‌های برنامه یگان ویژه در مراسم اربعین است که امیدواریم با کمک و همیاری خود زائران این امر محقق شود.

وی از تدابیر و اقدامات کارشناسی شده این یگان به منظور تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران و مرزهای دیگر خبر داد و افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های به عمل آمده در 4 نقطه از شهر مهران تا پایانه مرزی گیت‌های کنترل و بازرسی نصب و در حال آماده سازی است.

رئیس پلیس ویژه کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم با وجود گیت‌های کنترلی در مسیر 11 کیلومتری پل زائر شهر مهران تا میدان اربعین پایانه مرزی از ترافیک احتمالی زائران در خروج از کشور جلوگیری کنیم.

سردار کرمی، شور و اشتیاق کارکنان یگان‌های ویژه به منظور شرکت در مأموریت اربعین حسینی(ع) را مثال زدنی خواند و بیان کرد: با درخواست‌های مکرر و شور و اشتیاق مثال زدنی کارکنان یگان‌های ویژه سراسر کشور به منظور شرکت در مأموریت عظیم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) مواجه هستیم که این آمادگی و تمایل خدمت رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) نشان از دل باختگی، عشق و ارادت پلیس به اهل بیت(ع) و مردم عزیز کشورمان دارد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36120

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر