مدیرعامل شهربان شهردارى تهران خبر داد

اجراى طرح برخورد با سدمعبر واحدهاى صنفى متخلف از هفته آینده

مدیرعامل شهربان شهردارى تهران از اجراى طرح برخورد با سدمعبر واحدهاى صنفى پایتخت از هفته اول آبان خبر داد.

اجراى طرح برخورد با سدمعبر واحدهاى صنفى متخلف از هفته آینده

گیلان خبر: ابوالقاسم چیذرى در اولین جلسه ستاد برخورد با تخلفات شهری با بیان این‌که انضباط شهری به مثابه خون در رگ‌های شهر است، گفت: شهربان، پس از اجرای موفق طرح ساماندهی موقت دستفروشان در پایتخت به کمک شهرداری‌های مناطق و نواحی که با هدف برقراری انضباط شهری(دستفروشی بدون تخلف سدمعبر) صورت گرفت، طرح برخورد با سدمعبر واحدهای صنفی را در تهران اجرا می‌کند.

 

وی با اشاره به این‌که معابر عمومی حق همه شهروندان و حفاظت از این معابر طبق قانون وظیفه شهرداری است، افزود: شهربان، ۲۰ هزار واحد صنفی در ۱۹۰ محور (پیاده‌رو) در پایتخت را رصد کرده و تعداد ۸ هزار واحدصنفی متخلف را که با اشغال پیاده رو، در رفت و آمد شهروندان اخلال ایجاد کرده‌اند، شناسایی نموده است.

 

چیذری اظهار داشت: هفته آینده، طرح برخورد با سدمعبر واحدهای صنفی متخلف با محوریت شهرداری‌های مناطق در ۲۲ منطقه تهران به اجرا در می‌آید.

 

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران با تأکید بر اینکه طبق تماس‌های مکرر شهروندان در مناطق ۲۲ گانه با سامانه های ١٨٨٨و۱۳۷، برخورد با واحدهای صنفی که پیاده روها را اشغال کرده اند، خواست عمومی خود شهروندان است، خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم و رسانه‌های دلسوز تقاضا داریم همچون گذشته، ما را در اجرای این طرح نیز که در راستای برقراری انضباط_شهری و تسهیل عبور و مرور شهروندان است، یاری کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36322

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر