استاندار خوزستان خبر داد

تردد بیش از یک میلیون زائر از مرزهای شلمچه و چذابه

استاندار خوزستان گفت: در هر دو مرز شلمچه و چذابه از اول ماه صفر تاکنون بیش از یک میلیون زائر عبور کردند و بدون هیچ دغدغه‌ای با صحت و سلامت در حال بازگشت به کشور هستند.

تردد بیش از یک میلیون زائر از مرزهای شلمچه و چذابه

گیلان خبر: غلامرضا شریعتی با بیان اینکه هنوز کار به اتمام نرسیده اما رو به پایان است، اظهار کرد: تاکنون با رعایت همه جوانب کار خدمات‌رسانی به زائران سبب جلب رضایت مسؤولان استانی، کشوری و علما شده است.

وی افزود: استان خوزستان به دلیل ظرفیت‌های خوبی که دارد عمده کارهای مربوط به مراسم اربعین را خود انجام داده است و حتی به استان ایلام نیز چند مورد از جمله ارسال کانتینر در حد توان و بضاعت کمک کرده است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در هر دو مرز شلمچه و چذابه از اول ماه صفر تاکنون بیش از یک میلیون زائر عبور کردند که اکنون بدون هیچ دغدغه‌ای با صحت و سلامت در حال بازگشت به کشور هستند.

وی با تقدیر از هلال احمر، عتبات عالیات، فوریت‌های پزشکی، شهرداری، بهداشت، آب و برق، آبفا، حمل و نقل و پایانه‌ها و راه و شهرسازی به دلیل انجام کار بین بخشی و تمام عیار به منظور خدمات‌رسانی به زائران حسینی عنوان کرد: تمام دستگاه‌های متولی استان برای خدمت‌رسانی به زائران از هیچ کوششی دریغ نکردند که نتیجه آن تردد مطلوب زائران بود.

شریعتی با تأکید بر همبستگی، هماهنگی و همراهی مسؤولان و نیروهای خدمات‌رسان تا آخرین لحظه ورود زائران حسینی به کشور یادآور شد: معمولا تا 7 و 8 روز پس از اربعین بازگشت زائران ادامه خواهد داشت.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37595

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر