"زندان" عاقبت مرد ۳ زنه

مردی با داشتن دو زن و ۱۲ فرزند با زن دیگری ازدواج کرد و به دلیل تجدید فراش بدون مجوز، زندانی شد.

"زندان" عاقبت مرد ۳ زنه

گیلان خبر: اخبار حوادث همیشه و در تمامی برهه‌های تاریخ مخاطبان «پَروپاقرصی» داشته و از دهه‌های گذشته تا به امروز همچنان در زُمره پربازدیدترین اخبار قرار داشته است، از سالیان دور نیز تعداد زیادی از خوانندگان، روزنامه را می‌خریدند تا صفحه حوادث آن را بخوانند.

اکنون نیز با حضور خبرگزاریها و سایتهای خبری، هرروزه بخش قابل توجهی از پربازدیدترین اخبار هر رسانه‌ای به اخبار حوادث تعلق می‌گیرد و صفحه حوادث روزنامه‌ها همچنان پربازدید و پابرجاست.

برای بازخوانی حوادث و پرونده‌های جنایی در دهه‌های گذشته به‌سراغ اخبار حوادث یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور در دهه 50 رفتیم و در قالب سلسله گزارشهایی به بازخوانی این پرونده‌ها البته با ادبیات و «قلم حوادث‌نویسی» خاص آن ایام (بدون دخل و تصرف در نحوه تنظیم آن) می‌پردازیم.

در ادامه به بازخوانی حوادث و وقایع جنایی یکم آبان 1355 می‌پردازیم.

زندان؛ عاقبت مرد 3 زنه

مردی با داشتن دو زن و 12 فرزند با زن دیگری ازدواج کرد و به دلیل تجدید فراش بدون مجوز، زندانی شد.

چند روز پیش زنی به نام تاج ضمن مراجعه به مأموران ژاندارمری نعمت‌آباد، مدعی شد که شوهرش میرزاقلی با داشتن دو همسر و 12 فرزند با زن جوانی به نام معصومه ازدواج کرده است.

تاج افزود: میرزاقلی علاوه بر من، زن دیگری به نام «سوقا» دارد که ساکن کرمانشاه است، سوقا با اینکه از میرزاقلی صاحب 9 فرزند شده با این وجود خودش با قالی‌بافی مخارج فرزندان را تأمین می‌کند، از سوی دیگر من هم که در تهران هستم و به اتفاق میرزاقلی و سه فرزندمان در یک خانه به سر می‌بریم، معاش خود و فرزندانم را از طریق آرایشگری به دست می‌آورم.

تاج اضافه کرد که چند روز قبل یکی از آشنایان به من اطلاع داد که همسرم زن دیگری گرفته است، من با شنیدن این مطلب به جست‌وجو پرداختم و پس از کندوکاو زیاد، عکس زنی را در جیب میرزاقلی پیدا کردم، او هنگامیکه فهمید من به رازش پی برده‌ام، وجود معصومه را تأیید کرد و مدعی شد قصد طلاق دادن او را دارد، بر همین اساس ضمن طرح پیشنهاد آوردن معصومه به خانه از من خواست با آزار دادن زن، وضعی پیش آورم تا او راضی به جدایی شود.

با وجود این، وقتی زن سوم همسرم به خانه ما آمد من متوجه شدم که برخلاف مدعای شوهرم با تصور من روابط آن دو بسیار صمیمانه است.

با طرح شکایت تاج، مصعومه به پاسگاه جلب شد و نامبرده ضمن بازجویی گفت: میرزاقلی خود را مجرد معرفی کرده بود و من مطلقاً از تأهل او اطلاعی نداشتم.

قتل جوان 22 ساله‌ با چاقو

به مأموران کلانتری 9 تهران اطلاع داده شد که دو جوان کارگر به نام‌های پیمان و فرخ با هم به نزاع پرداختند و فرخ با چاقو مجروح شده است.

در تحقیقاتی که مأموران به عمل آوردند معلوم شد که آن دو از مدتها قبل بر سر رقابتهای مربوط به کار با هم اختلاف داشتند و یک بار نیز قبلاً زدوخورد کرده بودند.

روز حادثه فرخ به قصد انتقامجویی از زدوخورد قبل، به پیمان پیله می‌کند و پس از یک بگومگوی مختصر با چاقو به طرفش یورش می‌برد، در این برخورد چاقوی فرخ به دست پیمان اصابت کرد و فرخ پس از ایراد ضرب از آن حدود گریخت.

چند نفر از اهالی محل و رهگذران از جمله پسرخاله فرخ به دنبال او می‌دوند، وقتی به او می‌رسند با کمال تعجب متوجه می‌شوند که گردن فرخ به شدت پاره شده است، عده‌ای در تحقیقات محلی شهادت دادند که فرخ برای اینکه پیمان را متهم کند خودش با چاقو گردنش را بریده است.

فرخ به بیمارستان سینا انتقال یافت ولی به علت خونریزی شدید در بیمارستان درگذشت، وی بیست و دو ساله بود.

پرونده این حادثه به دادسرا رفت و معیر؛ معاون دادسرای تهران دستور رسیدگی را صادر کرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 39535

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر