سردار رحیمی:

فقط پلیس در بحث آلودگی هوا عمل می‌کند؛ بقیه شعار می‌دهند

رئیس پلیس پایتخت به آلودگی هوای تهران واکنش نشان داد و گفت: اعتقاد دارم که در این شرایط عملاً پلیس به تنهایی عمل می‌کند و سایرین تنها شعار می‌دهند.

فقط پلیس در بحث آلودگی هوا عمل می‌کند؛ بقیه شعار می‌دهند

گیلان خبر: سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح پلیس آگاهی در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص عملکرد پلیس در شرایط فعلی و آلودگی هوا اظهار داشت: من اعتقاد دارم که در این شرایط عملاً پلیس به تنهایی عمل می‌کند و سایرین تنها شعار می‌دهند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از در منازل، گفت: مأموران پلیس با استقرار در 500 نقطه پایتخت از تردد خودروهایی فاقد مجوز ممانعت به عمل می‌آورند ولی باید گفت چاره کار این نیست و چنین اقداماتی به صورت مقطعی جواب می‌دهد؛ چراکه سال‌های سال است با این مشکل مواجهیم.

وی اضافه کرد: متاسفانه ما هنوز نتوانسته‌ایم بخش زیادی از خودروهای فرسوده و آلاینده را از رده خارج کنیم و باید برای جایگزینی این خودروها حتی مینی‌بوس‌ها کاری کرد.

رحیمی در خصوص جمع‌آوری معتادان متجاهر گفت: در ماه‌های اخیر میزان دستگیری معتادان متجاهر 600 درصد افزایش یافته و گشت‌های ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر به‌طور شبانه روزی اقدام به جمع‌آوری معتادان خیابانی می‌کنند اما بهزیستی بسیاری از این افراد را به دلیل مشکلات و بیماری‌های خاص و مسری پذیرش نمی‌کند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان از آغاز اجرای طرح برخورد با فروشندگان مواد محترقه از روز گذشته خبر داد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 39538

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر