جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مطرح کرد

ثبت‌نام 328 هزار نفر در طرح کسر و معافیت خدمت ایثارگران

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه تا این لحظه 328 هزار نفر در طرح کسر و معافیت خدمت ایثارگران ثبت‌نام کرده‌اند،گفت: ثبت‌نام فقط تا پایان وقت اداری امروز امکانپذیر بوده و دیگر تمدید نمی‌‌‌شود.

ثبت‌نام 328 هزار نفر در طرح کسر و معافیت خدمت ایثارگران

گیلان خبر: سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: از روز 10 آذر که ثبت‌نام در طرح معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران در سراسر کشور آغاز شده تا این لحظه حدود 328 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با تأکید بر این مطلب که ثبت‌نام تا پایان وقت اداری امروز - یکشنبه 10 دی - ادامه دارد، اعلام کرد: ثبت‌نام به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

این مقام ارشد نظام وظیفه به تمام خانواده‌هایی که پدر یا مادرشان آزاده، جانباز، ایثارگر و رزمنده هستند توصیه کرد در ساعات باقیمانده حتماً برای ثبت‌نام مراجعه کنند؛ کسانی که قبلاً از کسر خدمت برای یک فرزند خود استفاده کرده‌اند نیز می‌توانند برای فرزند دیگر در این طرح ثبت نام کنند.

وی افزود: محدودیت سنی برای ثبت‌نام وجود ندارد؛ همچنین اگر فرزند ایثارگر در حال حاضر مشغول خدمت سربازی است نیز به مراکز پلیس + 10 مراجعه کند؛ کسانی هم که در طرح امام حسن مجتبی (ع) در مناطق عملیاتی درگیر حضور داشته‌اند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، خاطرنشان کرد: انتخاب 20 هزار نفر کسری یا معافیت از خدمت امسال بعد از یک بازه کاری یک ماهه اعلام خواهد شد و اسامی افراد ثبت‌نام‌کننده غیرمشمول نیز در بانک اطلاعاتی ثبت می‌شود تا بتوان در خصوص معافیت یا کسری خدمت آنها در سال‌های آتی تصمیم‌گیری کرد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 39961

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر