50 بازار میوه و تره‌بار به مجموعه‌های بازارهای سازمان میادین اضافه می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین ضمن بیان ساخت و راه اندازی ۲۲ بازار میوه و تره بار، از ۲۸ بازار در حال احداث در سال جاری خبر داد و آن را در راستای صیانت از کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی دانست.

50 بازار میوه و تره‌بار به مجموعه‌های بازارهای سازمان میادین اضافه می‌شود

گیلان خبر: عبدالحسین رحیمی با اشاره به تلاش سازمان مدیریت میادین در افزایش کیفیت و کمیت خدمات به شهروندان گفت: در سال جاری 22 بازار میوه و تره بار در نقاط مختلف شهر تهران ساخت و راه اندازی شده است و 28 بازار دیگر نیز در دست ساخت است که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با تاکید بر اینکه رفاه کارگران از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان مدیریت میادین است، اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 10 خوابگاه کارگری با رعایت استانداردها جهت رفاه کارگران احداث و به بهره‌برداری رسیده است و تلاش می‌کنیم این روند ادامه یابد.

وی در ادامه به راهبرد نجفی، شهردار تهران در مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: در راستای تحقق شعار تهران شهر امید، مشارکت و شکوفایی، سازمان مدیریت میادین بسترهای لازم را برای ورود و حضور بخش خصوصی آماده کرده است و تعدادی از بازارهای میوه و تره بار با مشارکت بخش خصوصی در دست ساخت است.

رحیمی گفت: تعدادی از بازارهای میوه و تره بار به بهره برداری رسیده‌اند و در مدار افتتاح قرار گرفته‌اند که به زودی افتتاحیه رسمی بازارها برای تمامی آنها برگزار خواهد شد.

منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 39962

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر