فتنه ‌۸۸ ‌تلخ‌ترین و سنگین‌ترین خسارات را به ایران اسلامی وارد کرد

جانشین سازمان پدافند غیرعامل گفت: فتنه ‌۸۸ ‌تلخ‌ترین و سنگین‌ترین خسارات را به ایران اسلامی وارد کرد.

فتنه ‌۸۸ ‌تلخ‌ترین و سنگین‌ترین خسارات را به ایران اسلامی وارد کرد

گیلان خبر: علی اصغر زارعی امشب در مراسم بزرگداشت حماسه  9 دی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در مسجد ولی عصر(عج) بالا محله این شهرستان اظهار داشت: خیلی‌ها معتقدند که به خداوند، پیامبران، ولایت و قیامت معتقد هستند اما اعمالشان تفکراتشان را تکذیب می‌کند.

زارعی با اشاره به اینکه خداوند همه افراد و اقوام را مورد آزمایش قرار می‌دهد و "فتنه" نیز یک نوع آزمایش محسوب می‌شود گفت: برخی از افراد بارها سوال مطرح می‌کنند که چرا هر سال به  فتنه 88 پرداخته و برای 9 دی بزرگداشت برگزار می شود و می‌گویند که می‌خواهید وحدت جامعه را برهم بزنید.

وی خطاب به آنهایی که بزرگداشت حماسه 9 دی را برهم زدن وحدت جامعه می‌دانند گفت: آیا گرفتن مراسم هر ساله محرم و عاشورا سبب می‌شود اختلاف بین امت ایجاد شود در صورتی‌که گرفتن مراسم ایام محرم برای ادای دین به محضر امام زمان(عج) است و از ابتدای صدر اسلام تاکنون باید از گذشته بسیار یاد شود زیرا عقل و منطق به ما می‌گوید تاریخ را باید بسیار مطالعه کرد.

جانشین سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه آمریکا و انگلیس 40 سال است که به‌دنبال متوقف کردن انقلاب اسلامی ایران است خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب اسلامی ایران امام راحل به‌درستی دشمنان را شناخت و توانست با همت مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانده و دشمان را مایوس کند.

زارعی با تاکید بر اینکه آمریکا و متحدانش تمام سعی خود را برای شکست دادن و نابودی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی صورت دادند تصریح کرد: با پیروزی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی دشمنان از توانایی‌های موجود در کشور دچار رعب و وحشت شدند با این وجود از تلاش برای نابودی ایران دست بر نمی‌دارند.

جانشین سازمان پدافند غیرعامل با تاکید بر اینکه فتنه سال 88 در واقع تلخ‌ترین و سنگین‌ترین خسارات را به ایران اسلامی وارد کرد افزود: فتنه سال 88 در واقع مهمترین جریان سازماندهی شده توسط غرب برای براندازی نظام اسلامی ایران بود که با درایت رهبری و بصیرت ملت در حماسه 9 دی نقشه‌شان را نقش بر آب کردند.

وی با اشاره به اینکه فتنه در حماسه 9 دی زیر خاک نرفت و فتنه‌شان تمام نشده است خاطرنشان کرد: در این حماسه بزرگ فتنه‌گران از بین نرفتند بلکه امتحان پس دادند و در امتحان ولایت پذیری مردود شدند زیرا خساراتی که در فتنه 88 بر پیکر ایران اسلامی وارد شد هنوز به وضوح نمی‌توانیم مقدارش را اعلام کنیم.

وی به خلق حماسه 9 دی توسط ملت ایران اشاره کرد و اذعان داشت: مردم خودجوش و همیشه در صحنه ایران در 9 دی 88 با حضور حداکثری خود و گیلانیان غیرتمند در 8 دی در واقع حساب سران فتنه را صاف کرده و با اعلام بیزاری از فتنه‌گران در راه تبعیت از ولایت فقیه و رهبری قرار گرفته و نقشه شوم آنان را خنثی کردند.

منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 39978

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر