بازگشت آرامش و امنیت در معابر مرکزی پایتخت با حضور پلیس

در حال حاضر علی‌رغم جنجال‌سازی‌های رسانه‌ای معاندان، اغلب مناطق و معابر پایتخت حالت عادی دارند و تنها تعدادی از خیابان‌های مرکزی شهر شاهد ترافیک سنگین هست، البته تعداد معدودی قصد هنجارشکنی داشتند که با حضور نیروهای پلیس متفرق و برخی هم دستگیر شدند.

بازگشت آرامش و امنیت در معابر مرکزی پایتخت با حضور پلیس

گیلان خبر: به‌دنبال اغتشاشات اخیر پایتخت و شایعه‌سازی برخی رسانه‌های معاند برای ناامن‌سازی شهرها و خصوصاً تهران علی‌رغم خبرسازی‌های انجام‌گرفته مبنی بر حضور گسترده تعدادی از هنجارشکنان در خیابان‌های پایتخت، در حال حاضر اکثر معابر تهران حالت عادی دارند و تنها در برخی از خیابان‌های مرکزی شهر شاهد ترافیک سنگین خودروها هستیم.

براساس این گزارش، نیروهای انتظامی پس از اغتشاشات پراکنده شب گذشته در تعدادی از خیابان‌های مرکزی تهران، در میدان انقلاب، چهارراه ولی‌عصر(عج)، پل کالج، میدان فردوسی و تعدادی دیگر از معابر اصلی حضور فعال دارند تا علاوه بر تأمین امنیت، اجازه ندهند اغتشاش، خرابکاری و تخریب امئال عمومی به‌دست معدود افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی را دارند اتفاق بیفتد. البته در چهارراه ولی‌عصر افراد قلیلی که تعدادشان کمتر از 50 نفر بوده است با سر دادن شعارهای هنجارشکن قصد همراه کردن مردم را داشتند که با بی‌تفاوتی مردم به این تحرکات و حضور نیروهای امنیتی و انتظامی متفرقه و تعدادی از این افراد دستگیر شدند.

با توجه به ترافیک سنگین موجود در خیابان انقلاب و خیابان‌های منتهی به آن توصیه می‌شود شهروندان مسیرهای دیگری را برای تردد خود انتخاب کنند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 39982

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر