2نفر در کانال زیرزمینی خیابان پیروزی مفقود شدند

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: دو نفر هنگام کار در یک کانال زیرزمینی در خیابان پیروزی مفقود شدند. نفر در کانال زیرزمینی خیابان پیروزی مفقود شدند

2نفر در کانال زیرزمینی خیابان پیروزی مفقود شدند

گیلان خبر: سید جلال ملکی  با اعلام خبر احتمال مفقود شدن دو نفر در یک کانال زیرزمینی در خیابان پیروزی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: شب گذشته در تماس با سامانه 125 اعلام شد که دو نفر هنگام کار در یک کانال زیرزمینی در خیابان پیروزی مفقود شده‌اند که به سرعت آتش‌نشانان به محل اعلام خبر اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: پس از حضور آتش‌نشانان پیمانکاری که در محل حضور داشت اعلام کرد که دقایقی قبل دو نفر از کارگرانش که در کانال زیرزمینی مشغول کار بودند، مفقود شده‌اند و خبری از آنها نیست؛ بنابر اظهارات این پیمانکار ظاهراً پنج نفر داخل کانال مشغول کار بودند اما سه نفر از آنها به سطح زمین بازگشته‌ و از دو نفر دیگر خبری نبود.

ملکی خاطرنشان کرد: افرادی که داخل کانال نیز مشغول کار بودند به آتش‌نشانان اعلام کردند که هنگام کار ناگهان جریان آب به کانال ورود پیدا کرده و دو نفر از آنها را با خود برده است.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت پس از اعلام این حادثه مشغول جست‌وجو شده و تمامی کانالها و دریچه‌های منطقه را بررسی کردند اما تاکنون اثری از این افراد پیدا نشده و جست‌وجو ادامه دارد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران متذکر شد: از شب گذشته تا به این لحظه تلاش برای پیدا کردن این افراد ادامه دارد و یک تیم نجات در محل حادثه کارگاه نجات برپا کرده است اما هیچ اثری از این افراد پیدا نشده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 39984

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر