شهردار رشت:

خط قرمز بنده و اعضای شورا مصالح و منافع مردم است

مدیریت شورا انسان توانمدی است و کمسیون های شورای شهر رشت نیز دارای عملکرد قوی هستند.

خط قرمز بنده و اعضای شورا مصالح و منافع مردم است

شهردار رشت امروز با مدیران خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان در نشست صمیمانه ای دیدار کرد.


به گزارش گیلان خبر، محمد ابراهیم خلیلی، رئیس شورای اسلامی کلان شهر رشت را فردی باهوش، متخصص و کاردان دانست و افزود: شهردار مجری مصوبات شورای اسلامی شهر است و شورا حق دارد که از شهردار سوال نماید. کما اینکه روزانه حداقل به بیست سوال اعضای شورای اسلامی شهر به صورت حضوری و یا تلفنی پاسخگو هستم.

وی اعضای شورای شهر رشت را دارای تجربه و تخصص خواند و بیان داشت: مدیریت شورا انسان توانمدی است و کمیسیون های شورای شهر رشت نیزدارای عملکرد قوی هستند.

خلیلی با بیان اینکه تمامی اعضای شورا و شهردار دغدغه مردم را دارند متذکر شد: خط قرمز بنده و اعضای شورا مصالح و منافع مردم بوده و قطعاً آنان اجازه نخواهند داد تا زیاده خواهان به مردم خیانت کنند.

وی خود و اعضای شورا را منتخب مردم دانست و افزود: بر ما وظیفه است تا از کارهای باندی فاصله داشته باشیم.

شهردار رشت اعضای شورای شهر را به خاطر سوگندی که خورده اند مدافع منافع مردم دانست و بیان داشت: صحبت های ریاست شورای اسلامی کلانشهر رشت برای ما ملاک عمل خواهد بود.

وی اعضای شورای اسلامی شهر رشت را بهترین مشاوران خود دانست و افزود: سعی خواهم کرد در امورات موجود از نظرات سازنده آنان در جهت سازندگی و آبادانی شهر رشت بهره مند شوم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر بحران شیرابه زباله های سراوان و وجود خطرات زیست محیطی فراوان در این خصوص اظهار داشت: برای امحای شیرابه های سراوان یک طرح تحقیقاتی در حال انجام است که با پیشنهاد مجموعه ای جهت امحای کامل این شیرابه ها مراحل آزمایشگاهی آن در دستور کار قرار دارد که پس از تایید به مرحله اجرا در خواهد آمد و این معضل به کلی از بین خواهد رفت.

 

کد مطلب: 4

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر