روزی ۱۰۰۰ مزاحم تلفنی برای یک نهاد

هم اکنون در ۱۴۱ نقطه شهر تهران موتورلانس‌ها فعال شدند، ورود موتورلانس ‌ها به مجموعه اورژانس تهران، مصرف سوخت آمبولانس‌‌ها را تا ۵۰ درصد و فرسودگی آمبولانس‌‌ها را ۳۰ درصد کاهش داده است.

روزی ۱۰۰۰ مزاحم تلفنی برای یک نهاد

گیلان خبر: پیمان صابریان - رئیس اورژانس تهران اظهار داشت: از 5 مرداد امسال موتورلانس‌‌ها آغاز به کار کردند و درحال حاضر در 141  نقطه شهر تهران موتورلانس‌ها فعال هستند که تراکم و فعالیت آنها به حجم ماموریت در آن نقاط و محلات بستگی دارد.

وی با بیان اینکه با توجه به ترافیک شهری، موتورلانس‌ها به خدمت رسانی بهتر و در دسترس تَر به مردم کمک می‌کنند، افزود: درسال جاری بیشترین ماموریت ها در آذرماه بوده که 19 هزار و 575 ماموریت گزارش شده است، یعنی هر موتورلانس تقریبا روزانه 7 ماموریت انجام داده است.

صابریان اظهارداشت: ورود موتورلانس ‌ها به مجموعه اورژانس تهران، مصرف سوخت آمبولانس‌‌ها را تا 50 درصد و فرسودگی آمبولانس‌‌ها را 30 درصد کاهش داده است.

رئیس سازمان اورژانس تهران با اشاره به اینکه استفاده از موتورلانس‌ها به گواهینامه دیگری هم نیاز دارد، عنوان کرد: انجام انفرادی ماموریت سخت است و همین امر ما را مجاب کرد تا آمو‌زش‌‌های مضاعفى به این همکاران ارائه دهیم.

صابریان در مراسم رونمایی از نرم ‌افزاز اورژانس 115 تصریح کرد: روزانه 5500 تا 6000 تماس تلفنی داریم که حدود 1000 مورد آن مزاحمت است و از مردم خواهش می‌ کنیم بی‌مورد و غیرمرتبط، تماس نگیرند.

 

 

منبع:تسنیم

کد مطلب: 40336

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر