واکنش کاربران اجتماعی به سالگرد شهید نواب صفوی و یاد و خاطره شهدای "فداییان اسلام"

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در سالگرد شهادت شهید نواب صفوی یاد و خاطره شهدای "فداییان اسلام" را گرامی داشتند.

واکنش کاربران اجتماعی به سالگرد شهید نواب صفوی و یاد و خاطره شهدای "فداییان اسلام"

گیلان خبر: کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در سالگرد شهادت شهید نواب صفوی یاد و خاطره شهدای "فداییان اسلام" را گرامی داشتند.

کاربر رانر نوشت: به نواب گفتن برو به درست برس و مجتهد شو؛ در جواب گفت: این قدر خوش استعدادها و نویسندگان بزرگ آمده اند و دهها جلد کتاب نوشته‌اند ، که تمامی آنها در کتابخانه‌ها انبار شده است. اینها یک مجری نمیخواهد که مطالبشان را به صحنه عمل بیاورند؟ کجان #فدائیان_اسلام ؟؟؟

کاربر "دخو" نوشت: اگر حکومت اسلامی تشکیل شود من آرزو می کنم جاروکش خیابان های آن باشم.

امیر نجفی نوشت: به نظرم این جمله شهید نواب صفوی میتونه معیار خوبی برای شناخت تفکرات فداییان اسلام باشه. "اگر با کاشتن گندم بر پشت بام خانه ها، می توانی رفع احتیاج از بیگانه کنی، بهتر است بر این کار اقدام کنی، تا اینکه دست گدایی بسوی دشمنان اسلام دراز کنی..."

مسعود پیرهادی نوشت: در بلندمرتبگی و عظمت نواب، همین بس که آقا اینطور می فرمایند: «جرقه‌های انگیزش انقلاب اسلامی ‌به وسیله‌ی نواب صفوی در من به وجود آمده و هیچ شکی ندارم که اولین آتش را مرحوم نواب در دل ما روشن کرد.»

سید سجاد هم نوشت: میگن #نواب_صفوی تروریست بود! ولی نمیگن اگر نواب تو 2سال سه نخست وزیر(هژیر،منصور و رزم آرا) را حذف نمیکرد پدر معنویشان #مصدق هیچ وقت روی نخست وزیری را نمیدید!

آفاق بانو نوشت: به گفته مقام معظم رهبری قیام نواب، در غربت محض بود.و جرقه های حکومت اسلامی را روشن نمود. این روزها هم نوابی را میطلبد تا دوباره مبانی حکومت اسلامی را فریاد بزند.و عماری شود برای امام خامنه ای.

فائزه اکبر شاهی نوشت: بینش و درک سیاسی شهید نواب صفوی باید در کتابهای درسی و کودک ما جا خوش کند... عطش نسل جدید باید با نواب ها سیراب شود.

کاربر نارسیس نوشت: حرکتی را که شیخ محمدخیابانی به تنهایی آغازکرد، نواب و یارانش احیاکردند، امام و ملت اش به سرانجام رساندند وحالا نوبت ماست...

کاربر "سید سید" نوشت: نواب صفوی ها نیاز است تا دست لیبرال ها و تکنوکرات ها از سر مردم بریده شود. فداییان اسلام باشیم.

الهه نیک نوشت: فقط مردانِ خدا به خدا اقتدا می کنند. نواب و یارانش ذوب در خدا بودند.

کاربر "حرم خان" هم نوشت: اگر نواب زنده بود، از دغدغه هایش تولید و اشتغال و نگاه به داخل کشور بود، نه کاسه ی گدایی مذاکره با دشمن و برجامِ بدون فرجام.

کاربر حسین نوشت: مرحوم سید احمد خمینی: در قضیه اعدام نواب صفوی و سایر اعضای  فداییان اسلام ، امام از برخی مراجع دلخور شدند که چرا موضع تندی علیه دستگاه نگرفتند و اینها را نجات ندادند؛ امام در این قضیه خیلی صدمه روحی خوردند.

کاربر "میم چه" نوشت:  نواب صفوی:حمله اسرائیل به سرزمین اسلامی فلسطین چه سرزمین عرب و غیر عرب حمله به سرزمین اسلام است . فدائیان اسلام  فلسطین نهر تا بحر.

کاربر "حرم خان" در توییت دیگری نوشت: حاج قاسم سلیمانی، همان نواب صفوی و مدافعان حرم، همان فدائیان اسلام اند. این اسلام و انقلاب، همیشه فدائی داشته و داره فدائیان اسلام پرچم بالا.


منبع: افکارنیوز

 

 

کد مطلب: 40650

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر