گروه گاراژ «ورکشاپ/دمونستریشن» مردم‌شناسی برگزار می‌کند

گروه تئاتری گاراژ با مشارکت گروه مطالعات آموزشی انجمن مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، ورکشاپ/دمونستریشن مردم‌شناسی برگزار می‌کند.

گروه گاراژ «ورکشاپ/دمونستریشن» مردم‌شناسی برگزار می‌کند

گیلان خبر: گروه تئاتر گاراژ در حال اجرای یک ورکشاپ/دمونستریشن اجتماعی است. این برنامه که در حوزه انسان‌شناسی فرهنگ قرار می‌گیرد با مشارکت گروه مطالعات آموزشی انجمن مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. مستندات حاصله این پروژه در ژورنال های علمی و دانشگاهی داخل و خارج از ایران منتشر خواهد شد.

گاراژ تئاتر در اطلاعیه‌ای ضمن علاقه‌مندی در مشارکت با دیگر نهادهای فعال اجتماعی در این پروژه فرهنگی، اعلام کرده است در این مشارکت، گاراژ تئاتر چند روز ورک دمونستریشن خود را که شامل امکان مشاهده تمرین آن روز گاراژست به همراه چند اجرای خود را، در مکانی از نهاد مربوطه و مخاطبان نهاد مربوطه انجام می‌دهد.

 علاقه‌مندان می‌توانند مستندات ویدیویی خود پس از تدوین در گاراژ در اختیار موسسه‌های مشارکت‌کننده قرار داده و اخبار آن در صورت تمایل آن موسسه/نهاد توسط تیم گاراژ منتشر می‌شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این پروژه به آدرس زیر مراجعه فرمایید: http://garagetheater.ir/fa/research-center/anthropology-workshop/.

 

 

منبع:تسنیم

کد مطلب: 41500

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر