رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند خبر داد

دستگیری ۳ سارق مسلح و کشف کلت کمری با ٦ فشنگ جنگی و گاز اشک‌آور

رئیس کلانتری ۱۲۲دربند از دستگیری ۳ سارق مسلح و کشف یک قبضه کلت کمری با ٦ فشنگ جنگی و گاز اشک‌آور خبر داد.

دستگیری ۳ سارق مسلح و کشف کلت کمری با ٦ فشنگ جنگی و گاز اشک‌آور

گیلان خبر: سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده رئیس کلانتری ۱۲۲دربند گفت: ساعت 23  مورخه نهم اسفند ماه امسال در محله زعفرانیه، مأموران تیم عملیاتی کلانتری دربند در حین گشت‌زنی در داخل کوچه به ٣ نفر که در حال پرسه‌زنی بوده، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: پس از بررسی مشخص شد نامبردگان قصد سرقت مسلحانه و به عنف از منازل بالای شهر را دارند ولی قبل از هر اقدامی زمینگیر شدند.

سرهنگ قدم‌زاده افزود: از این سارقین، یک قبضه کلت کمری و ٦ عدد فشنگ جنگی و دو عددگاز اشک آور و چند قبضه چاقو و حکم ورود به منزل جعلی، دستکش، نوار چسب و اقلام دیگر کشف و ضبط شد.

وی اضافه کرد: متهمین پس از دستگیری معترف شدند که قصد سرقت مسلحانه از منزل را داشته‌اند که با هوشیاری مأموران زمینگیر شده‌اند.

رئیس کلانتری ۱۲۲دربند گفت: متهمین با تشکیل پرونده جهت ادامه تحقیقات تحویل پلیس آگاهی شدند.

وی تصریح کرد: با توجه به تدابیر سردار فرماندهی فاتب در ایّام نزدیک به عید، تیم‌های عملیاتی محسوس و غیرمحسوس کلانتری‌ها در ساعات پیک سرقت جهت پیشگیری از سرقت‌های به عنف و خشن تشکیل و با آموزش لازم در خصوص چهره‌زنی و نحوه شناسایی افراد مسأله‌دار، اجازه هر گونه اقدامی را به افراد سودجو و مجرم نخواهند داد و هوشیاری مردم در اعلام موارد مشکوک به پلیس بسیار کارساز خواهد بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 42001

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر