رئیس اداره اوقاف شمال شرق استان تهران:

برگزاری مراسم لیله الرغائب و قرائت دعای کمیل در امامزاده پنج تن لویزان

رئیس اداره اوقاف شمال شرق استان تهران از برگزاری مراسم لیله الرغائب و قرائت دعای کمیل در امامزاده پنج تن لویزان خبر داد.

برگزاری مراسم لیله الرغائب و قرائت دعای کمیل در امامزاده پنج تن لویزان

گیلان خبر: حجت الاسلام مرتضی صادقی در مورد برنامه‌های امامزادگان موجود در منطقه شمالشرق تهران در ایام نوروز گفت: اداره اوقاف و امور خیریه شمالشرق تهران خادمی 2 امامزاده پنج تن لویزان و عبدالله بن زین العابدین(ع) در سرخه حصار را برعهده دارد. چند سالی است که با شروع طرح آرامش بهاری در کل کشور، خدمتگذاری به مسافران در ایام نوروز انجام می‌شود و بقاع متبرکه استان تهران و منطقه شمالشرق تهران نیز در این طرح حضور دارند.

وی افزود: طرح آرامش بهاری که از 28 اسفند سال گذشته آغاز شده است و تا 14 فروردین امسال ادامه دارد دارای 2 بخش اصلی ارائه محصولات فرهنگی و خدمات رفاهی است. در 2 امامزاده شمالشرق تهران نیز خادمان و مسئولان به طور جدی و در تمام ساعت روز و تا پاسی از شب در کنار مردم هستند و به مسافران و زائران خدمات رسانی می کنند. ضمنا مبلغان دین نیز در امامزادگان حضور دارند و به سوالات مردم پاسخ می‌دهند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران در مورد برنامه‌های ویژه شب جمعه اول ماه رجب یا همان لیله الرغائب گفت: امشب به طور مخصوص با حضور مسافران و اهالی به موضوعات مهم در مورد این شب بزرگ پرداخته می‌شود. همچنین برنامه سخنرانی و قرائت دعای کمیل نیز در امامزاده پنج تن لویزان برگزار می‌شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 42355

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر