تمامی نشان‌های تجاری از اول اردیبهشت مشمول طرح رجیستری می‌شوند

آخرین مرحله از طرح ثبت تلفن همراه از اول اردیبهشت اجرا می‌شود و تمام برندها از جمله سامسونگ مشمول طرح می‌شوند.

تمامی نشان‌های تجاری از اول اردیبهشت مشمول طرح رجیستری می‌شوند

گیلان خبر: کانال اطلاع‌رسانی طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد سامسونگ و سایر نشان‌های تجاری از ابتدای روز شنبه (ساعت 00:00 بامداد) مورخ 1 اردیبهشت 97 مشمول طرح رجیستری خواهد شد. در این اطلاعیه همچنین به فروشندگان توصیه اکید شده است که در مهلت باقیمانده، گوشی‌های موجود در فروشگاه خود که از مبادی قانونی وارد کشور نشده است را در اسرع وقت به فروش رسانند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

"قبل از این برندهای اپل، بلک‌بری، موتورولا،گوگل پیکسل، الجی، هواوی، نوکیا، سونی، تکنو، شیائومی و مدل‌های S9 و +S9 از نشان تجاری سامسونگ مشمول طرح رجیستری شده بودند.

سامسونگ و سایر نشان‌های تجاری ابتدای روز شنبه (ساعت 00:00 بامداد) مورخ 1 اردیبهشت 97 مشمول طرح رجیستری خواهد شد. لذا به فروشندگان محترم توصیه اکید می‌گردد در مهلت باقیمانده گوشی‌های موجود در فروشگاه خود که از مبادی قانونی وارد کشور نشده است را در اسرع وقت به فروش رسانند.

مشاهده شده است که برخی فروشندگان در روزهای منتهی به زمان مشمول شدن یک برند، با قراردادن سیمکارت در تلفن‌های همراه قدام به فعالسازی آن‌ها نموده‌اند. بدینوسیله اعلام می‌گردد استفاده از این روش هیچ تضمینی را برای ثبت تلفن همراه در سامانه ایجاد نمی‌کند و مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از فعالسازی با این روش (از جمله ثبت نشدن گوشی در سامانه) بر عهده شخص فروشنده می‌باشد.

درصورتیکه دارای تلفن همراه با نشان تجاری سامسونگ و سایر نشان‌های تجاری می‌باشید و تلفن همراه شما به هردلیلی در چند ماه گذشته خاموش بوده است، لازم است تا قبل از زمان آغاز طرح، تلفن همراه خود را با قراردادن سیمکارت درون آن روشن کرده و حتی المقدور با آن تماس بگیرید و یا پیامکی ارسال کنید.

در صورتیکه تلفن همراه دارای دو یا چند سیمکارت می‌باشد، بایستی با قرار دادن سیمکارت درون همه شکاف‌ها (Slot)، نسبت به فعالسازی تلفن همراه خود اقدام نمایید.

تمامی نشان‌های تجاری از اول اردیبهشت مشمول طرح رجیستری می‌شوند

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

کد مطلب: 42851

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر