معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران خبر داد

جذب 100 مربی تربیت‌بدنی در تهران از طریق آزمون استخدامی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران گفت: در آزمون استخدامی آینده وزارت آموزش و پرورش، مجوز جذب 100 مربی تربیت‌بدنی به شهر تهران داده شده است که البته با توجه به کمبود نیرو، این میزان ناکافی است.

جذب 100 مربی تربیت‌بدنی در تهران از طریق آزمون استخدامی

گیلان خبر: حسن محمدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به کمبود 700 مربی تربیت‌بدنی در شهر تهران، اظهار داشت: در آزمون استخدامی آینده وزارت آموزش و پرورش، مجوز جذب 100 مربی تربیت‌بدنی به ما داده شده است که با توجه به کمبود نیرو، این میزان ناکافی است و سال آینده هم مجبور خواهیم شد از طریق حق‌التدریس نیاز مدارس تهران را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به لزوم کسب مجوز بوفه‌های مدارس بیان داشت: تنها بوفه‌هایی در مدارس به عنوان پایگاه تغذیه سالم شناخته می‌شوند که از سازمان دانش‌آموزی مجوز گرفته باشند و بوفه‌های بدون مجوز را به عنوان پایگاه تغذیه سالم نمی‌شناسیم و با افراد متخلف برخورد می‌شود. 

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه حدود 2000 مدرسه برای دریافت مجوز بوفه اقدام کرده‌اند، گفت: بازرسان آموزش و پرورش به تمام بوفه‌های مدارس شهر تهران سرکشی می‌کنند و مسائل بهداشتی را مستمراً ارزیابی می‌کنند.   

محمدی در خصوص اجرای طرح نماد که به عنوان طرح پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در برخی مدارس کشور اجرا می‌شود، عنوان کرد: طرح نماد به صورت پایلوت در 12 مدرسه اجرا می‌شود و تاکنون بازخوردی از این طرح برای تحلیل گزارش نشده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42868

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر