مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور

افزایش مراکز تست مخازن خودرو

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک و یا تست مخازن خودرو به 145 مرکز رسیده است و تا دو ماه آینده به 200 مرکز خواهد رسید.

افزایش مراکز تست مخازن خودرو

گیلان خبر: سعید قیصر با اشاره به افزایش مراکز تست مخازن (آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک)، اظهار داشت: خودروهای دوگانه‌سوز به آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک برای دریافت معاینه فنی باید مراجعه کنند که به دلیل کمبود این مراکز با مشکلاتی مواجه بودیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک برای تست مخازن خودروهای دوگانه‌سوز به 145 مرکز رسیده است و تا دو ماه آینده به 200 مرکز خواهد رسید.

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با اشاره به مشکلاتی که مردم به دلیل کمبود مراکز هیدرواستاتیک داشتند، اظهار داشت: مردم برای مراجعه به این مراکز با سرگردانی و نوبت‌های طولانی مواجه می‌شدند اما با افزایش این مراکز در سراسر کشور توانسته‌ایم معاینه فنی مشروط برای خودروهای دوگانه‌سوز را حذف کنیم.

قیصر بیان داشت: در گذشته مهلت سه ماهه‌ای به دارندگان خودروهای دوگانه‌سوز برای مراجعه به آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک و دریافت معاینه فنی می‌دادیم که این الزام برداشته شده است و می‌توانند پس از معاینه فنی خودرو به مراکز تست مخازن نیز مراجعه کنند.

پیش از این سعید قیصر خبر داده بود که در تمامی مراکز معاینه فنی سراسر کشور خودروها برگه معاینه فنی برتر را دریافت می‌کنند و حدود آلایندگی‌های مجاز تغییر کرده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43497

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر